هزینه‌های برگزاری نمایشگاه کتاب اعلام می‌شود

قائم مقام بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از اعلام ریز هزینه‌های برگزاری این دوره از نمایشگاه کتاب تهران در هفته‌های آتی خبر داد.

امیرمسعود شهرام‌نیا قائم مقام و معاون اجرایی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از ۱۵ تا ۲۵ اردییبهشت امسال در شهر آفتاب برگزار شد، درباره وضعیت هزینه‌های این دوره از نمایشگاه کتاب به مهر گفت: نمایشگاه کتاب تهران، یک رویداد بسیار گسترده است و از همین روی، برآورد هزینه‌های صورت گرفته برای آن هم زمان‌بر است.

وی افزود: بسیاری از هزینه‌ها که از سوی کمیته‌های مختلف نمایشگاه صورت می‌گیرد، به صورت تنخواه است و آنها باید فهرست پرداختی‌های خود را ارائه کنند که این کار هنوز انجام نشده است. ما هنوز حق الزحمه این بخش‌ها را هم پرداخت نکرده‌ایم و این به خاطر نامشخص بودن وضعیت صورتحساب‌ها و در واقع عدم تجمیع آنها تا این لحظه، برای ماست.

این مقام مسئول در برگزاری نمایشگاه کتاب تهران اضافه کرد: برای مشخص شدن هزینه‌های نمایشگاه کتاب باید اسناد بخش‌های مختلف به دست ما برسد که فکر می‌کنم این کار حدود سه هفته دیگر به طول بینجامد و همانطور که گفتم هنوز فهرست هزینه‌های نمایشگاه کتاب جمع آوری و احصا نشده و لذا در حال حاضر نمی‌توان رقم هزینه‌های نمایشگاه امسال را اعلام کرد.

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران همچنین از بازگشت تمامی مهمانان خارجی و هیئت‌های همراه آنها به کشورهایشان چند روز بعد از خاتمه نمایشگاه بیست و نهم خبر داد و گفت: ما مطلقاً مهمانی که به صورت بلندمدت مهمانمان بوده باشد و همه هزینه‌هایش هم بر عهده ما (موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران) بوده باشد، نداشتیم.

سال گذشته هزینه‌های برگزاری بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که آخرین دوره برگزاری این نمایشگاه در مصلای امام خمینی(ره) بود، ۱۲ میلیارد ۶۵۰ میلیون تومان اعلام شد. این در حالی است که امسال شهرداری تهران شهر آفتاب، مکان برگزاری بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را به صورت رایگان در اختیار برگزارکنندگان این نمایشگاه قرار داد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هزینه‌های برگزاری نمایشگاه کتاب اعلام می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات