مصرف دخانیات هنگام پخت نان در نانوایی ها ممنوع است

حسن میرزایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طرح نظارت بر واحدهای نانوایی شهرستان با حضور اعضای کارگروه آرد و نان با حضور بخشدار ، نماینده فرمانداری، نماینده گان اتاق اصناف، شبکه بهداشت و درمان ، اداره اماکن ، اداره تعزیرات حکومتی ، اداره غله و بازرسین اداره صنعت ، معدن و تجارت و اصناف به طور مستمر برگزار و روند فعالیت واحدهای نانوایی مورد ارزیابی قرار می گیرد.
وی گفت: در اجرای طرح بازرسی مواردی همچون قیمت وزن نان و رعایت مسائل بهداشتی از سوی متصدیان نانوایی مورد ارزیابی قرار می گیرد.
میرزایی افزود: یکی از مهمترین مسائلی که در عرضه نان باید مورد توجه متصدیان نانوایی قرار گیرد رعایت مسائل بهداشتی است که در صورت رعایت نکردن این مهم با متخلفین برخورد قانونی صورت می گیرد.
وی گفت: نمایندگان شبکه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در صورت مشاهده استعمال دخانیات و سیگار از سوی متصدیان در هنگام پخت نان، برای این افراد پرونده تخلف تشکیل داده و این پرونده را به مراجع قانونی ارجاع می دهند.
میرزایی افزود: هم اکنون 305 واحد نانوایی در مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان ورامین مشغول به فعالیت می باشند که به صورت مستمر بر روند فعالیت آنان نظارت می شود.
تهرام/7254/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مصرف دخانیات هنگام پخت نان در نانوایی ها ممنوع است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات