انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی ایران و پژوهشگاه مهندسی ژنتیک

به گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی ایران، به منظور هم افزایی قابلیت های علمی تحقیقاتی موجود در این دو مرکز و به دنبال مذاکرت و پیگیری های انجام شده، اولین جلسه هماهنگی در این زمینه روز نهم خردادماه در پژوهشگاه ملی با حضور دکتر موسوی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، روسای گروه های تحقیقاتی، ریاست پژوهشگاه و مدیران این حوزه برگزار شد.
با توجه به قابلیت های متنوع موجود در پژوهشگاه در حوزه های بیوتکنولوژی پزشکی، تولید مدل های بیماری های ژنتیکی و سلولی مولکولی و ایجاد سازه های مهندسی ژنتیک، فرصت مناسبی برای ایجاد همکاری مشترک در قالب هسته های پژوهشی مشترک فراهم خواهد شد.
در این جلسه موافقت شد طی جلسات آتی با حضور گروه های تحقیقاتی دانشگاه، زمینه اجرایی شدن همکاری ها فراهم شود.
علمی **1354**1834

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی ایران و پژوهشگاه مهندسی ژنتیک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات