مجوز پذیرش بیماران بین المللی توسط پنج مرکز درمانی دیگر در اهواز صادرشد

به گزارش ایرنا از روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دکتر مهران حق پرست گفت: این مجوزها به دنبال اعلام نتایج اقدام های اولیه و ارزیابی های به عمل آمده توسط تیم بیمارستانی، کارشناسان گردشگری سلامت حوزه معاونت درمان و کارشناسان ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ شد.
وی افزود: با عنایت به ضرورت استمرار بهبود کیفیت ارائه خدمات به بیماران بین الملل، مراکز آموزشی درمانی رازی و بیمارستان های سینا، نفت، آپادانا و مهر موفق به کسب مجوز پذیرش بیماران بین المللی شدند.
حق پرست ادامه داد: نیمه اردیبهشت ماه نیز مرکز آموزشی، درمانی شفای اهواز، مجوز و گواهی نامه پذیرش بیماران بین المللی را کسب کرد که این مجوز به صورت رسمی صادر شد و در نتیجه بیمارستان در زمینه توریسم درمانی و مطابق تعرفه بین المللی عمل می کند.
این موفقیت پس از اقدام های اولیه و ارزیابی به عمل آمده توسط تیم بیمارستانی، کارشناسان گردشگری سلامت حوزه معاونت درمان و کارشناسان ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کسب شد.
3004/6065

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجوز پذیرش بیماران بین المللی توسط پنج مرکز درمانی دیگر در اهواز صادرشد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات