مقصران حادثه کوهسار جابه جا نشوند/ برخورد قاطع با مسببان

به گزارش خبرگزاری مهر، اقبال شاکری در دویست و شصت و دومین جلسه شورا با اشاره به حادثه بوستان کوهسار که در آن دختر خردسال جان خود را از دست داده بود ،گفت :نبود حفاظ در کانال مکش آبشار این بوستان قطعی است و باید مراجع قانونی پیگیر این موضوع باشند تا حقی از خانواده متوفی تضییع نشود. 

شاکری افزود: درهمه ی جای دنیا وقتی چنین حوادثی در حوزه های مدیریت شهری اتفاق می افتد از منظر ابعاد اجتماعی امتیاز منفی تلقی می شود که مدیریت شهری باید پاسخگو باشد. 

وی در ادامه افزود: مقصران این حادثه از پیمانکاران ، مشاوران و ناظران باید در لیست سیاه قرار گیرند تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم . 

در این جلسه همچنین هادی ساعی نیز گفت : در پیگیری این موضوع باید مقصر اصلی را معرفی و برخورد کرد. 

وی ادامه داد : اینکه دو نفر اخراج شوند به معنای برخورد با مقصر و پیگیری موضوع نیست. 

ساعی همچنین، گفت : امیدوارم در برخورد با مقصران به گونه ای برخورد نشود که آنها را از جایی به جای دیگر منتقل کنند. 

در این جلسه همچنین اسماعیل دوستی با اشاره به حواشی مربوط به طرح" صیانت از باغات تهران " که در هفته گذشته مطرح شد خطاب به رحمت الله حافظی گفت: آقای حافظی من بیشتر از شما برای کارشناسان ارزش قائل هستم و کمتر از شما هم دلسوز شهر و مردم شهر نیستم.

وی ادامه داد : وقتی صحبت از کارشناسان می شود باید گفت که مشاوره آنان نباید با قصد تضعیف شورا باشد . 

دوستی افزود: کارشناسان شما همان هایی هستند که اذعان داشتند آب تهران آلوده است. 

وی تصریح کرد : هر ۳۱ عضو شورا دلسوز شهر هستند و شما فکر نکنید که تنها شما دلسوز هستید. 

 

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مقصران حادثه کوهسار جابه جا نشوند/ برخورد قاطع با مسببان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات