فرودگاه ایلام بر اساس استانداردهای بین المللی منطبق می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ابوالقاسم ابراهيم گل ظهر یکشنبه در مراسم توديع و معارفه فرمانده پليس فرودگاه شهدای ايلام اظهار داشت: ما باید الزامات و استانداردهای فرودگاه ایلام را با استانداردهای بين المللي منطبق کنيم.

جانشین فرمانده پليس فرودگاه های کشور گفت: برنامه امنيت ملي اين فرودگاه باید در دستور کار قرار گيرد تا با اسناد بالا دستی که از سازمان هواپيمايي کشور ابلاغ شده است منطبق شود تا با همت و تلاش شما برای ايجاد مرز بين المللي قدم دوم برداشته شود.

وی گفت: ما بايد احساس امنيت را در فرودگاه ها تقويت کنيم به نحوی که اگر مسافری وارد فرودگاه شد هيچ دغدغه ای اعم از پارکينگ، سالن و.. را احساس نکند.

سرهنگ ابراهيم گل گفت: اگر موضوعات امنيت را نتوانيم در فرودگاه های کشور ارتقاء دهيم تمام مسائل و روش هایی که ما در راستای پيشرفت آن فرودگاه به کار مي بريم دچار مشکل خواهد شد.

وی افزود: ما نيز در صنعت حمل و نقل هوايي که در تمام ابعاد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نقش موثری در پيشرفت و پايداری توسعه کشورمان داريم بايد موضوع امنيت را در مجموعه فرودگاه های کشور در دستور کار خود داشته باشيم.

جانشين پليس فرودگاه های کشور گفت: برای اينکه صنعت حمل و نقل هوایی پويا نگه داشته شود بايد امنيت، ايمنی، رضايتمندی و اقتصادی بودن را سرلوحه کار خود قرار دهيم.

در پايان اين مراسم سرگرد بابک نديری به عنوان فرمانده پليس فرودگاه شهدای ايلام انتصاب و از زحمات سرگرد سيامک يدی که سه سال تصدی اين سمت را عهده دار بود قدردانی شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرودگاه ایلام بر اساس استانداردهای بین المللی منطبق می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات