زمینه افزایش شادابی و نشاط در مدارس فراهم شود

به گزارش خبرنگار مهر، مهرزاد حمیدی ظهر یک شنبه در جمع دبیران تربیت بدنی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه زمینه افزایش شادابی و نشاط در مدارس فراهم شود، اظهار داشت: باید درمدارس کشور نشاط و شادابی وجود داشته باشد تا آموزش بازده خوبی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه افزایش ساعت ورزش مدارس افزایش یافته است، تاکید کرد: با افزایش زمان ساعت ورزش به دنبال افزایش تحرک دانش آموزان هستیم.

 معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش کشور با اشاره اینکه بی تحرکی سلامت دانش آموزان را به خطر می اندازد، ادامه داد: افزایش ساعت ورزش در مدارس می توان نقش مهمی درایجاد تحرک و ایجاد نشاط در بین دانش آموزان داشته باشد.

وی ادامه داد: هم اکنون برنامه های مختلفی در راستای افزایش سلامت دانش آموزان در مدارس برنامه ریزی و در حال اجرا است.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش کشور بیان کرد: هم اکنون بیش از ۳۳ هزار دبیر ورزش در سطح کشور در مدارس فعالیت می کنند.

وی اظهار داشت: کمبود مربی و دبیر ورزش در آموزش و پرورش یکی از مشکلات مهم به شمار می رود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری نیز در این مراسم گفت: بیش از ۶۰۰ دبیر آموزش و پرورش در چهارمحال و بختیاری در مدارس فعالیت می کنند.

بهروز امیدی عنوان کرد: معلمان ورزش نقش مهمی در هدایت دانش آموزان به سمت فعالیت های ورزشی دارند و باید زمینه را برای تمایل بیشتر دانش آموزان به سمت ورزش ایجاد کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زمینه افزایش شادابی و نشاط در مدارس فراهم شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات