تخلفات در حوزه استاندارد در سراسر کشور کاهش یافت

استاندارد مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان ملی استاندارد ایران گفت: با اقدامات در راستای حفظ امنیت داده‌ها و اطلاعات تخلفات در حوزه استاندارد کاهش یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، عباس سلامی بعد از ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه مسئول حراست اداره کل استاندارد استان اردبیل اظهار داشت: حفظ کرامت و حرمت کارکنان و پایبندی به قوانین و مقررات در راستای پیشبرد اهداف و سیاست‌های نظام مقدس اسلامی باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی گفت: در همه زمینه‌های علمی سازمان ملی استاندارد، شاهد رشد و توسعه بوده‌ایم که حوزه حراست سازمان نیز گام‌های مثبتی برای حفظ امنیت داده‌ها و اطلاعات برداشته است و با تدبیر و درایت آگاهانه توانسته است از بروز بسیاری از تخلفات جلوگیری کند.

مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان ملی استاندارد ایران بیان کرد: وظیفه نیروی انسانی رسیدن به اهداف سازمان و وظیفه حراست حفظ سلامت نیروی انسانی و صیانت از آنها است که باید این امور مورد توجه قرا گیرد.

سلامی با بیان اینکه سنگر حراست سنگر حساسی است، تصریح کرد : نگاه حراست نگاهی توام با صیانت است وحفظ حرمت و جایگاه کارکنان امری ضروری در حوزه حراست بوده کهی می‌تواند سبب مشارکت هر چه بیشتر کارکنان شود.

وی با بیان اینکه نیروهای حراستی باید دارای ویژگی‌های خاص اعتقادی، مذهبی و علمی باشند، افزود: حراست در ادارات به منظور حفظ اصول و تحکیم ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد نظم و انسجام تشکیل شده تا در کنار ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب، هرگونه انحراف و تخلفی را در امور اجرایی کشف و به حفظ سلامت درونی هر دستگاهی کمک کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تخلفات در حوزه استاندارد در سراسر کشور کاهش یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات