توسعه شهرستان بوکان نیازمند تخصیص 500 میلیارد تومان اعتبار است

ابوالفضل رضوی/ معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور معاون رئیس جمهور در امور توسعه روستایی و مناطق محروم گفت: رشد و توسعه اقتصادی شهرستان بوکان خواستار تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوکان، ابوالفضل رضوی امروز در شورای اداری شهرستان بوکان، با اشاره به این‌که دولت‌ها در دنیا به چند دسته تقسیم می‌شوند، اظهار داشت: برخی از دولت‌ها بر مردم خود ظلم کرده و با کشورهای دیگر چه به صورت فرمانبرداری و چه به صورت فرمانروایی در تعامل هستند اما برای مردم خود نقش و ارزش و اعتباری قائل نیستند.

معاون رئیس جمهور در امور توسعه روستایی و مناطق محروم گفت: دسته‌ای دیگر از دولت‌ها نیز هستند که هم می‌خواهند با کشورهای دیگر تعامل داشته و هم برای ملت خود ارزش و احترام قائلند و جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهاست که برای ملت خود ارزش قائل بوده و به رای آنها احترام می‌گذارد.

رضوی تصریح کرد: همه قدرت جمهوری اسلامی از اعتباری است که مردم به او داده‌اند، اگر امروز در مقابل استکبار ایستادگی می‌کند به خاطر تکیه‌گاه و پشتیبان بودن مردم است.

معاون رئیس جمهور بیان کرد: دولت تدبیر و امید اسلام هراسی و ایران‌هراسی را که صهیونیسم رواج داده بود به شدت کاهش داد و می‌توان گفت این امر برای دولت تدبیر و امید کفایت می‌کند هرچند مردم بیشتر از این‌ها شایسته خدمتند.

وی گفت: ما در خدمت کردن پیرو امامی هستیم که امام( ع) به مالک گفت "این مردم یا در دین با تو یکی هستند یا در خلقت" و طبیعی است که تبعیض در خدمت مورد رضایت این امام نیست.

رضوی با اشاره به مشکلات بوکان و حل آنها از طرف دولت افزود: بی شک دولت با اولویت‌بندی مشکلات این شهرستان، مانند مشکل تأمین اعتبارات آب شرب 153 روستای شهرستان و مشکلات فضای آموزشی آنان را حل می‌کند.

معاون رئیس جمهور در امور توسعه روستایی و مناطق محروم با اشاره به این‌که اصل مهم و اساسی در شهرستان مسئله اشتغال است، گفت: بیان مشکلات و راه حل مشکل را یافتن هنر نیست بلکه زمانی مشکل حل می‌شود که طبق دستور مقام معظم رهبری اقدام و عمل داشته باشیم.

رضوی تصریح کرد: باور دولت تدبیر و امید بزرگ کردن دولت نبوده بلکه بزرگ کردن مردم و کوچک کردن دولت است و در این باره مردم باید به دولت اعتماد داشته باشند چون دولت نیز در صدد تقویت مردم از لحاظ اقتصادی است و در این زمینه دولت و ملت باید دست به دست هم دهند.

وی بیان کرد: دولت بر این باور است که مردم خود اقتصاد را اداره کرده و برای مبارزه با بیکاری، مردم باید از سیاست‌گذاری‌هایی که دولت کرده در زمینه تسهیلات بانکی بدون کارمزد و دیگر حمایت‌ها برای احداث واحدهایی تولیدی اقدام کنند که این امر خود سبب اقتصاد مقاومتی می‌شود.

رضوی گفت: با مشکلاتی که این شهرستان دارد مبلغی حدود 500 میلیارد تومان اعتبار تنها برای این شهرستان لازم است که به طور حتم دولت این توانایی را ندارد که تمام این اعتبارات را تأمین کند اما با اولویت‌بندی مشکلات حل می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توسعه شهرستان بوکان نیازمند تخصیص 500 میلیارد تومان اعتبار است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات