عارف:اقتصاد دانش بنیان از ضروریات بهبود شرایط اقتصادی است

منتخب مردم تهران در مجلس دهم با بیان اینکه مجلس دهم باید در راستای پیاده سازی 24 بند اقتصاد مقاومتی تلاش کند،گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی مهم ترین اولویت مجلس دهم است. به گزارش نامه نیوز، محمدرضا عارف با اشاره به اولویت های مجلس دهم، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر منویات رهبر معظم انقلاب مهم ترین اولویت کاری مجلس دهم است.
منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، با بیان اینکه مجلس دهم باید در راستای پیاده سازی 24 بند اقتصاد مقاومتی تلاش کند، افزود: توجه به اقتصاد دانش بنیان از ضروریات بهبود شرایط اقتصادی کشور است.

وی اجرایی شدن سیاست های کلی علم و فناوری را برای بهبود شرایط، مهم خواند و تصریح کرد: سهم اقتصاد دانش بنیان باید از تولید ناخالص داخلی به زودی به 50 درصد برسد.
عارف ادامه داد: باید با همکاری جدی مجلس به ویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات، در مسیر تحقق سیاست های رهبر معظم انقلاب در راستای اقتصاد مقاومتی و تکیه به اقتصاد دانش بنیان و فناوری های نوین حرکت کنیم.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص اینکه تفاوت آراء در مجلس چه مزیتی برای مجلس دهم دارد، گفت: خیر است،آنچه اهمیت دارد این است که مجلس تصمیم می گیرد و مهم این است که بتوانیم با تعامل و همبستگی روز افزون مقدمات کارهای مهم را فراهم کنیم.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 7 اسفند در سراسر کشور برگزار شد و مجلس جدید روز گذشته( 8 خرداد ) با حضور 282 تن از منتخبان مردم فعالیت خود را آغاز کرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عارف:اقتصاد دانش بنیان از ضروریات بهبود شرایط اقتصادی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات