اسامی اعضای کمیسیون تحقیق اعتبارنامه مجلس دهم

«محمد کاظمی» به عنوان رئیس و حسین رضازاده و مهدی شیخ به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه «کمیسیون تحقیق» مجلس برگزیده شدند. به گزارش نامه نیوز، اولین جلسه کمیسیون تحقیق مجلس دهم عصر امروز برای انتخاب اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون تشکیل شد.

بر این اساس، محمد کاظمی به عنوان رئیس و حسین رضازاده و مهدی شیخ به عنوان نواب اول و دوم هیأت رئیسه کمیسیون تحقیق اعتبارنامه‌های منتخبان انتخاب شدند.

همچنین محمدجواد جمالی منتخب مردم فسا در مجلس دهم و سیدمهدی مقدسی نیز به عنوان دبیران اول و دوم و محمود صادقی به عنوان سخنگوی کمیسیون تحقیق برگزیده شدند.

به گزارش فارس، در صورتى که اعتبارنامه منتخبی در شعبه تأیید نشود، اعتبارنامه وی به کمیسیون تحقیق ارجاع داده می‌شود. کمیسیون تحقیق ظرف حداکثر 15 روز به دلایل و توضیحات کتبى شعب و معترضان رسیدگى و سپس نظر خود را به صحن علنی مجلس ارسال می‌کند.

اعتبارنامه همه منتخبان پس از بررسی در شعب در جلسه علنی مجلس به رأی گذاشته می‌شود


[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اسامی اعضای کمیسیون تحقیق اعتبارنامه مجلس دهم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات