حملۀ موشکی حزب‌الله به اسرائیل در یک رزمایش

به گزارش مشرق، در این رزمایش حمله شدید موشکی به رژیم صهیونیستی و تلاش برای نفوذ در درون مرزهای اسراییل نیز مورد توجه قرار گرفته است.

شبکه ده رژیم صهیونیستی گزارش داد: در این رزمایش عملیات تخلیه گسترده دهها هزار اسراییلی از شهرک های شمال به مرکز و جنوب اسراییل از بیم پیامدهای حاصل از حملات موشکی شبیه سازی خواهد شد.

ارزیابی های رژیم صهیونیستی نشان می دهد که زرادخانه موشکی حزب الله در بردارنده تقریبا صد هزار موشک است.

مطبوعات رژیم صهیونیستی در طی سال جاری میلادی بارها از سناریوهای مربوط به جنگ با حزب الله سخن به میان آورده اند که بر اساس آن، حزب الله در کنار زرادخانه موشکی خود از چند دسته نظامی برای انجام عملیات نفوذ به مرزهای رژیم صهیونیستی و تسلط بر شهرک های اسراییلی و اشغال موقت آنها بهره خواهد جست.

مطبوعات یاد شده همچنین گزارش هایی منتشر کرده اند که در آنها از عملیات حفر تونل در زیر خانه های یهودیان در نزدیکی مرزهای لبنان، مانند شهرک صهیونیست نشین زرعیت، سخن به میان آمده است.

طرفهای اسراییلی همچنین در مورد احتمال نصب برج های دیده بانی در هفته گذشته توسط حزب الله در نزدیکی مرزهای اسراییل ابراز نگرانی کردند.


[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حملۀ موشکی حزب‌الله به اسرائیل در یک رزمایش» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات