هیات بیلیارد، بولینگ و بولس آذربایجان غربی رتبه نخست کشور را کسب کرد

به گزارش ایرنا، هیات بیلیارد، بولینگ و بولس آذربایجان غربی با توجه به کسب رتبه های برتر در شاخص های ارزیابی عملکرد هیات های استانی شامل توسعه منابع مالی، رفتار سازمانی، توسعه عمومی، فرهنگی، علمی و پژوهشی، توسعه نیروی انسانی، نرم افزاری و سخت افزاری، توسعه استاندارد سازی و ارزیابی و توسعه قهرمانی موفق به کسب رتبه نخست کشور شده است.
برگزاری دوره های آموزشی، میزبانی مسابقه های کشوری، حضور در لیگ های کشوری و توسعه استعدادیابی و همگانی سازی این رشته، بخش دیگری از شاخص های ارزیابی شده توسط فدراسیون است.
هیات بیلیارد، بولینگ و بولس آذربایجان غربی که در سال 91 عنوان ششم، در سال های 92 و 93 عنوان پنجم را به خود اختصاص داده بود، با رشد جهشی در سال 94 رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.
7126/1905

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هیات بیلیارد، بولینگ و بولس آذربایجان غربی رتبه نخست کشور را کسب کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات