مجوز تاسیس دو مرکز کانون پرورش فکری در شیراز صادر شد

به گزارش ایرنا زهرا افتخاری، یکشنبه در آیین اختتامیه گردهمایی مربیان مراکز کانون پرورش فکری استان فارس در شیراز بیان کرد: محله های گل کوب وکوشک میدان از مناطق محروم شهر شیراز به شمار می آیند و لزوم ایجاد یک مرکز فرهنگی و هنری برای کودکان در این مناطق ضروری است.
وی با بیان اینکه هم اینک چهار مرکز کانون پرورش فکری در شهر شیراز وجود دارد، اظهار داشت: در حال حاضر 46 مرکز ثابت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در 60 منطقه از استان فارس فعال است و 13 منطقه هم در سراسر این استان فاقد این نهاد فرهنگی است.
افتخاری ادامه داد: در برخی از مناطق و شهرستان های استان فارس مانند کوار و بوانات حتی یک مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان وجود ندارد اما می کوشیم برای رفع نیازهای کودکان در مناطقی که در آنها کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان وجود ندارد، کتابخانه های سیار مستقر و به جامعه مخاطبان خود خدمات ارائه کنیم.
او گفت: 11 دستگاه اتوبوس ویژه کتابخانه ای و مرکز فرهنگی روستایی سیار برای عرضه خدمات فرهنگی در مناطقی از فارس که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آنها فعال نیست، اختصاص یافته است که از این تعداد شش اتوبوس به شهر شیراز تعلق دارد.
3002 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجوز تاسیس دو مرکز کانون پرورش فکری در شیراز صادر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات