خوردبین:طاهری هر لحظه با برانکو در تماس است

به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس خرید بازیکن از سوی این تیم بدون هماهنگی با برانکو را تکذیب کرد.


محمود خوردبین درباره این شایعه که مدیریت باشگاه پرسپولیس راسا و بدون هماهنگی با برانکو ایوانکوویچ اقدام به جذب یک بازیکن و همچنین توافق با سیدجلال حسینی کرده است اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد و تا جایی که من می دانم طاهری با برانکو هر لحظه در تماس است و درباره نفرات مورد نظر تیم گفت وگو می کند. آنها به خوبی تعامل دارند و مذاکره با بازیکنان مختلف براساس خواسته های برانکو صورت گرفته است.


وی درباره این موضوع که چند بازیکن به ویژه سیدجلال حسینی در آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس قرار دارند، خاطرنشان کرد: فعلا چیزی قطعی نشده و درباره روند مذاکره با سیدجلال حسینی نیز اطلاعی ندارم.


سرپرست تیم پرسپولیس درباره وضعیت سوشا مکانی گفت: از سوشا بی خبرم و چند بار به تلفنش زنگ زدم تا سراغی از او بگیرم اما خاموش بود.


خوردبین درباره پیوستن محمد علی فرامرزی به پرسپولیس و این بحث که جذب او یکی از سهمیه های بزرگسال پرسپولیس را سوزانده است اذعان داشت: تا جایی که من می دانم هنوز بین باشگاه و فرامرزی قراردادی منعقد نشده است.

.ps-social-sharing-2011{ -webkit-transition: opacity 0.3s; -moz-transition: opacity 0.3s; filter: alpha(opacity=70); opacity: 0.5; } .ps-social-sharing-2011:hover{ filter: alpha(opacity=100); opacity: 1; } به اشتراک بگذارید...
{lang: "fa"} برچسب های پست اخبار پرسپولیس اخرین خبار از تیم پر‌سپولیس باشکاه پرسپولیس پرسپولیس پرسپولیس نیوز خوردبین سای پرسپولیس ارسال نظر

[ منبع این خبر سایت پرسپولیس نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خوردبین:طاهری هر لحظه با برانکو در تماس است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات