ترقی: پیروزی امید طبل تو خالی بود

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه اصلاح‌طلبان «دو - هیچ» باختند،‌ گفت: این اقدام آقای عارف برای مشخص کردن وزن جریان اصلاح‌طلب تا اندازه‌ای توانست توهم پیروزی اصلاح‌طلبان را از بین ببرد. خبرگزاری فارس: حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به انتخابات هیأت رئیسه مجلس دهم اظهار داشت: انتخابات هیأت رئیسه مجلس نشان داد اصلاح‌طلبان همچنان در توهم ناشی از پیروزی در انتخابات تهران هستند و تمام کشور را تهران می‌بینند.

وی افزود: این اقدام آقای عارف برای مشخص کردن وزن جریان اصلاح‌طلب تا اندازه‌ای توانست توهم پیروزی اصلاح‌طلبان را از بین ببرد و القای پیروزی دروغین را برطرف کرد که طبل توخالی بیش نبود.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با تأکید بر اینکه اصلاح‌طلبان 2 - هیچ باختند،‌گفت: امروز هم مجلس خبرگان و هم مجلس شورای اسلامی در ریاست شخصیت‌های سیاسی مقابل اصلاح‌طلبان قرار دارد. بنابراین اصلاح‌طلبان به سمت واقع‌بینی حرکت کنند و دست از توهم بردارند.

ترقی خاطرنشان کرد: در مجلس خبرگان رهبری دیدیم که مردم به سمت کاندیدایی اقبال نشان دادند که به لحاظ ولایتمداری و پایبندی به اصول و آرمان‌های انقلاب نه تنها از مجلس قبلی کمتر نبودند بلکه قوی‌تر نیز بودند و همین مسئله در انتخابات هیأت رئیسه خبرگان موجب شد توهم زدگان متوجه موقعیت خود بشوند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اعضای مجلس خبرگان پنجم رئیسی را انتخاب کردند که برخی‌ها به کمک بیگانگان و خارجی‌ها همه تلاش خود را به کار گرفتند تا آیت‌الله جنتی رأی نیاورد اما انتخاب این عنصر انقلابی و ضد استکباری در رأس خبرگان همه تلاش خارجی‌ها را خنثی کرد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ترقی: پیروزی امید طبل تو خالی بود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات