انتقال محیط بان مجروح با بالگرد به بیمارستان همدان

محمدرضا محمدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: محمد کیانی یکی از محیط بانان منطقه حفاظت شده خانگرمز تویسرکان در حین انجام ماموریت از بالای صخره به داخل گودال سقوط می کند.
وی اضافه کرد: با توجه به بلند بودن ارتفاع و سقوط در گودال این محیط بان دچار شکستگی و ضرب دیدگی در قسمتهای از بدن می شود.
وی بیان کرد: پس از تماس با هلال احمر ، تیمهای امداد و نجات در محل حادثه حضور یافته و از امداد هوایی برای کمک به مصدوم استفاده شد.
وی بیان کرد: محیط بان کیانی در حال حاضر در بیمارستان بعثت شهر همدان بستری شده است تا به وضعیت جسمی وی رسیدگی شود.
منطقه حفاظت شده خانگرمز با وسعت بیش از 79 هکتار در فاصله 30 کیلومتری غرب شهرستان تویسرکان، 25 کیلومتری شرق شهر اسدآباد و در سمت جنوب غربی همدان و شمال غربی شهر فرسفج قرار گرفته است.
این منطقه از سال 1363 به عنوان منطقه شکار ممنوع اعلام و در سال 1380 به منطقه حفاظت شده ارتقای سطح یافت.
البته امسال با تصویب شورای عالی محیط زیست کشور منطقه حفاظت شده خانگرمز تویسرکان به پایگاه حیات وحش ارتقا یافت.
استان همدان با 12 منطقه حفاظت شده و شش منطقه شکار ممنوع دارای محیط زیستی بکر و زیباست بگونه که طبق آخرین آمار دریافتی بیش از 307 گونه جانوری در مناطق حفاظت شده این استان حضور دارند.
7526/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقال محیط بان مجروح با بالگرد به بیمارستان همدان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات