املاک تصرف شده هلال احمر همدان باز پس گرفته می شود

بهروز کارخانه ای روز یکشنبه در جمع اعضاء شورای اجرایی هلال احمر همدان افزود: دخل و تصرف اموال و املاک سازمان عام المنفعه هلال احمر که نیازمند یاری دیگران است با هر نگاه و توجیهی وجهه خوبی ندارد.
وی تاکید کرد: باید هر کس در هر جا اگر املاک و اموالی از هلال احمر در اختیار دارد بازگرداند و این جمعیت را در راستای اهداف انساندوستانه و انجام کارهای بشردوستانه یاری نماید.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان اظهار کرد: این سازمان در استان، بیش از هر زمان نیازمند وقف و یاری خیران نیک اندیش است.
کارخانه درباره چرایی پائین بودن درآمد هلال احمر همدان توضیح داد: دیگر استانها به علت برخورداری از وقف و داشتن درمانگاه، پاساژ، رستوران و سینما و زمینهای کشاورزی که توسط مردم خیر اهداء شده از درآمد خوبی برخوردارند.
وی افزود: ولی هلال احمر استان همدان در سالهای اخیر از نعمت وقف به خوبی برخوردار نبوده در نتیجه منابع درآمدی خوبی هم ندارد.
وی گفت: با توجه به مردمی و عام المنفعه بودن هلال احمر ولی نگاههای مختلفی به ماهیت جمعیت هلال وجود دارد که امدادی بودن آن بیش از همه جلب توجه می کند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان اضافه کرد: آنچه که امروز از سازمان جمعیت هلال احمر انتظار می رود حضور به موقع و انجام عملیاتهای امدادی است.
وی بیان کرد: در حال حاضر نگاه فرهنگی با ماهیت بشردوستی به جمعیت هلال احمر بیشتر شده است که جمعیت هلال احمر باید در انعکاس این نگاه انساندوستانه به عنوان یک برند و مروج عمل کند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان اظهار کرد: باید شمار افراد دارای ویژگیهای ارزشمند و با اخلاق درهلال احمر زیاد شود تا این جمعیت رابه نماد ترویج انسانیت تبدیل کند.
کارخانه تحقق این امر را مستلزم تلاش و کوشش فعالان در هلال احمر برای جذب این افراد و انجام کارهای مبتنی بر ارزش دانست تا مرز بشردوستی با کمک کردن به بشریت مشخص شود.
وی درباره وجه تمایز بشر دوستی و کمک کردن به بشریت گفت: کسی به یک انسان حادثه دیده کمک می کند او را هم دوست دارد ولی فردی که به دشمن که دچار مصدومیت شده کمک می کند آنرا دوست ندارد بلکه تنها برای نجات جان و زنده ماندن به اوکمک می کند.
در این آئین از اعضای شورای اجرایی دوره گذشته که برای آخرین بار در این نشست شرکت کردند تقدیر بعمل آمد و صورتهای مالی نیز به تایید مجمع رسید.
مجمع صورتهای مالی این جمعیت باحضور مسئولان مربوطه و اعضاء شورای اجرایی برگزار شد که در این مجمع دخل و خرج سال گذشته این استان اطلاع رسانی و تائید شد.
7526/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «املاک تصرف شده هلال احمر همدان باز پس گرفته می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات