3میلیاردریال برای واحدهای مسکونی شهر زلزله زده شنبه پرداخت شد

به گزارش ایرنا، سید اصغر صالحی روز یکشنبه در جلسه مسئولان شهرستان دشتی افزود: یکی از مشکلات اساسی ودغدغه ساکنان شهر زلزله زده شنبه بعد از بازسازی واحدهای مسکونی مشکل دیوار کشی و ساماندهی وضعیت واحد های ساخته شده بود که با تلاش های صورت گرفته برای کمک به دیوار کشی هر واحد مسکونی مبلغ 10 میلیون ریال کمک بلاعوض پرداخت می شود.
وی گفت: تاکنون دیوار کشی 305 واحدمسکونی انجام شده است .
صالحی افزود: پرداخت این مبلغ بعد از تائید وضعیت دیوار کشی توسط بخشداری شنبه و طسوج و رعایت عقب نشینی بانظر شهرداری شنبه انجام می شود.
وی تصریح کرد: پرونده 170 واحد مسکونی دیگر که به تائید بخشداری شنبه و طسوج رسیده است در نوبت پرداخت کمک هزینه دیوار کشی هستند.
صالحی ادامه داد : در مجموع 607 واحد مسکونی در شهر شنبه بعد از زلزله بازسازی و نوسازی شده است .
صالحی به وضعیت جمع اوری نخاله ها ی ساختمانی و بهبود و ساماندهی وضعیت معابر عمومی شهر شنبه نیز اشاره کرد وگفت: مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون نیز برای جمع اوری نخاله ها و بهسازی معابر عمومی به شهرداری شنبه پرداخت شده است که این شهرداری درحال اجرای جمع اوری و ساماندهی معابر شهر می باشد.
شهر شنبه با 3 هزارنفر جمعیت در فاصله 135 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است .
7206/1656

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «3میلیاردریال برای واحدهای مسکونی شهر زلزله زده شنبه پرداخت شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات