مدیران پذیرای انتقادهای مناظرهای دانشجویان باشند

سید ارسلان حسینی روز یکشنبه در مراسم پایانی پنجمین دوره مسابقه های ملی مناظرات دانشجویی در زنجان افزود: در صورتی که مدیران انعطاف لازم را داشته باشند، می توانند از انتقاد دانشجویان برای بهبود وضعیت عملکرد خود استفاده کنند.
وی یادآورشد: مناظره های برگزار شده، شامل انتظار واقعی و منطقی دانشجویان بود.
حسینی اظهار کرد: امید می رود روزی بتوان از این انتقادها و مناظره ها برای تصمیم های قانونی و منطقی بهره گرفت.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری زنجان نیز در این مراسم یکی از مشکلات کنونی کشور را نداشتن تحمل نظر مخالف خواند و گفت: این مناظره ها، دانشجویان را می تواند برای پذیرش انتقادها و نظر مخالفان آماده کند.
مسیح الله سلطانی خاطر نشان کرد: به حتم افزایش تحمل نظر مخالف و انتقاد پذیری، آینده خوبی را برای کشور رقم می زند.
رئیس جهاد دانشگاه استان زنجان نیز در این مراسم به تاکید رهبر معظم انقلاب برای حل مشکلات پیش روی کشور از مسیر علمی اشاره کرد و ادامه داد: ایجاد کرسی های آزاد اندیشی مسیری برای تحقق مطالبات رهبری به شمار می آید.
مهدی عباسی اضافه کرد: متاسفانه علیرغم تاکید مکرر رهبر معظم انقلاب بر برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، این موضوع آنچنان که باید و شاید محقق نشد.
وی ابراز کرد: اهمیت موضوع برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، سبب ورود جهاد دانشگاهی به منظور برگزاری مناظره های دانشجویی با هدف آموزش چگونگی گفت و گو و مباحثه شد.
رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان از حضور 44 تیم در پنجمین دوره مناظره های دانشجویی خبر داد و گفت: این استان همچون سال های گذشته از گروه ها و تیم های برتر این مناظره ها بود.
وی با بیان اینکه در این رقابت ها 21 استاد برای بررسی مناظره ها حضور داشتند، داوری را بر عهده اساتیدی خواند که حکم هیات علمی دانشگاه داشتند.
عباسی یادآورشد: رقابت تنگاتنگ بود و تیم های برتر فاصله بسیار کمی از یکدیگر داشتند.
مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان زنجان در پنج مرحله مقدماتی، یک‌هشتم نهایی، یک‌چهارم نهایی، نیمه‌نهایی و نهایی برگزار شد که در مرحله مقدماتی تعداد 44 تیم با هم به رقابت پرداختند تا در نهایت چهار تیم راه‌یافته به مرحله منطقه‌ای پنجمین دوره مسابقه های ملی مناظره دانشجویان ایران مشخص شود.
مرحله استانی این مسابقه ملی با حضور 44 تیم از 29 تا 31 اردیبهشت، مرحله یک‌هشتم‌ نهایی با حضور 22 تیم پنج خرداد،
مرحله یک‌چهارم نهایی با حضور 12 تیم هفتم خرداد در نوبت صبح، مرحله نیمه‌نهایی با حضور شش تیم هفتم خرداد در نوبت عصر و
مرحله نهایی امروز /یکشنبه 9 خرداد/ با حضور چهار تیم برگزار شد.
3001/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیران پذیرای انتقادهای مناظرهای دانشجویان باشند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات