استقلال 0 - 1 ذوب آهن (گزارش زنده فینال جام حذفی)

فینال جام حذفی و آخرین مسابقه فوتبال باشگاهی این فصل را ذوب آهن و استقلال برگزار می کنند. ذوب آهن برای سهمیه لیگ قهرمانان و قهرمانی می جنگد و استقلال فقط شاید قهرمانی سرمربی اش را از تغییر نجات دهد. 
به گزارش عصرایران ، فینال جام حذفی از ساعت 21 آغاز شده و دوتیم مقابل یکدیگر قرارگرفته اند. 

15 دقیقه ابتدایی این بازی موقعیت قابل اشاره ای نداشت اما به ذوب آهنی ها نمایش بهتری نسبت به استقلال داشتند. 
دقیقه 16 ،تبریزی مصدوم شده و به نظرمی رسد که تعویض اش نزدیک باشد. 
دقیقه 17 گزارشگر بازی از خرمشهر انتخاب شده و حس و حال گزارش کردن را ندارد. او نه استقلالی است ، نه اصفهانی است ، نه گزارش کردن بلد است و نه حتی می تواند ادای گزارشگرها را در بیاورد. نتیجه اینکه اگر به دوربین نگاه نکنید فکر می کنید صبح جمعه است و مسابقات رالی را گزارش می کنند.
دقیقه 20 ذوب آهن 10 نفره ادامه می دهد و بازی را می چرخاند. آقای گزارشگر هم نگران ورزشگاه مدرن استت و گگگگگگگگگگگگگگلللللل
استقلال 0 - 1 ذوب آهن 

شوت اسماعیلی فر خواب آقای گزارشگر را می پراند. او شوت می زند ، توپ به پای عمران زاده می خورد و جهت اش تغییر می کند و وارد گل می شود. 
دقیقه 22: استقلالی ها جلو می آیند اما صحنه آهسته هنوز همان گل را نشان می دهد. 
دقیقه 23 : استقلال با تمام نفرات حمله می کند و حتما باید نگران ضدحمله ها باشد ، ضدحملات ذوب آهن می تواند هم گل برای این تیم داشته باشد و هم اخطاری برای استقلال . 
دقیقه 24:ذوب آهن در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ است و  آقای گزارشگر از همکارانش به خاطر تصویربرداری 7 دوربینه تشکر می کند. 
دقیقه 25 : استقلال کرنر می گیرد. بازی هیجان انگیز است . کاش یک نفر بلندگو را از این بنده خدا بگیرد. کلافه مان کرد. 
دقیقه 26: ضربه سر مگویان خطرناک از کنار تیر دروازه به اوت می رود. 
دقیقه 27 : تماشاگران استقلال این تیم را به حمله فرا می خوانند. هنوز آقای گزاشگر روی مخ می رود. دقیقه 27 است و آقای استاد در مورد ورزشگاه خرمشهر حرف می زند. بس کن لطفن . 
دقیقه 28:استقلال بدون نظم حمله می کند. ممکن است به این شکل به گل برسد اما احتمال گل خوردن اش بیشتر است. آبی ها بازی مستقیم در دستور کارشان است. 
دقیقه 29: وووواااااااااااااااااااااااااااااااییی
جابر انصاری یکی از بهترین موقعیت های این بازی را از دست می دهد. استقلالی ها در یک رفت و برگشت توپ را به محوطه جریمه می آورند و با یک کات بک توپ به انصاری می رسد اما او توپ را بیرون می زند. 
دقیقه 30 : اوه اوه میثم مجیدی یکی از حرکت های بوکس در قفس را به اسماعیلی فر می زند و کارت زرد می گیرد. 
دقیقه 31: چمن ورزشگاه مدرن!!!! افتضاح است آّبی ها هم انگار با تسلط به این اتفاق با توپ های بلند پشت خط دفاع ذوب آهن را نشانه می روند. 
دقیقه 32: ووووووااااااااااااااااااااااااییی
استقلال یک توپ دیگر را از دست می دهد و این بار تیردروازه منجی ذوب آهن می شود. 
دقیقه 33: رشید مظاهری می گوید مصدوم است و کارت زرد می گیرد. این یعنی دیگر نمی تواند وقت تلف کند. 
دقیقه 34 :اوه اوه استقلال حسابی شانس می آورد. بازیکنان ذوب آهن در موقعیت 4 به 4 توپ را از دست می دهند. این می توانست یکی از همان ضدحمله ها باشد. 
دقیقه 35: کاوه رضایی دوباره می تواند یک موقعیت داشته باشد که با بی دقتی از دست می دهد. 
دقیقه 36: به نظر می رسد که اندازه های زمین خرمشهر ماکسیمم استاندارد باشد تقریبا هر توپی روی زمین به محوطه های جریمه می رسد به موقعیت تبدیل می شود. رسما مدافعان دوتیم کاری از دست شان برنمی آید. 
دقیقه 37 : مگویان از اشتباه فغانی روی یک اوت حسابی عصبانی می شود. 
دقیقه 38 : ووووااااااااای ذوب آهن می توانست گل دوم را بزند. سانتر بلند به تیر دوم و پاس با هد سبب می شود که کاوه رضایی یک ضربه قیچی بزند و البته خوش شانس هستند استقلالی ها که عمران زاده سرش را جلو توپ می گذارد. 
دقیقه 38 : دریبل کردن بازیکنان در این زمین علی رغم چمن غیراستاندارد آسانتر است. زمینی با اندازه های بزرگ که حتما سبب می شود دقایق آخر هر دوتیم بنیه و توان کمتری داشته باشند. 
دقیقه 40 : خطا در موقعیت خوب برای سانتر برای استقلال . 

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقلال 0 - 1 ذوب آهن (گزارش زنده فینال جام حذفی)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات