مشکل انتقال پول بازرگانان ایرانی در تجارت با ترکمنستان

به گزارش خبرنگار مهر، حسن ابوحمزه بعدازظهر یکشنبه در نشست هم اندیشی و ارائه راهکارهای ممکن برای حل مشکلات ارزی صادرکنندگان که در سالن جلسات اتاق بازرگانی گرگان برگزار شد، اظهار کرد: گلستان استان کوچکی است و جمعیتی بسیار کمی دارد اما با این وجود از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بسیار خوبی بهره مند است. شرکت ایران خودرو کارهای بانکی خود را در بانک صادرات گلستان انجام می دهد و این نشان از ظرفیت بالای استان گلستان در زمینه بانکداری است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط حاضر بسیاری از بازرگانان ایرانی ترکمنستان که اکثرا گلستانی هستند در خصوص نقل و انتقال پول از ترکمنستان مشکل دارند. ما می خواهیم که مشکلات بازرگانان را تا حد توان حل کنیم چون برطرف کردن همه مشکلات امکان پذیر نیست.

او با بیان اینکه امکانات بانک صادرات استان گلستان بسیار عالی است، گفت: مشکلات بازرگانان در زمینه صادرات و نقل و انتقال پول را تجمیع خواهیم کرد و با استفاده از نقطه و نظرات آنها، راهکارهای حل مشکلات را تدوین می کنیم.

مدیر شعب منطقه سه بانک صادرات ایران در پایان خاطرنشان کرد: مدیران و کارکنان بانک ها قشر مظلومی از جامعه هستند و دولت از بانک به عنوان ابزار استفاده می کند. بانک صادرات در دو سال گذشته بسته اقتصادی را برای همه اقشار تولید کرده است و به همه افراد نیز تسهیلاتی را ارائه می دهد.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشکل انتقال پول بازرگانان ایرانی در تجارت با ترکمنستان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات