دقیقه 40؛ استقلال صفر - ذوب آهن یک/ تیر دروازه مانع گلزنی استقلال

به گزارش خبرنگار مهر، این دیدار از ساعت ۲۱ امروز یکشنبه در شرایطی به قضاوت علیرضا فغانی آغاز شد که کادر فنی و مدیریت دو تیم استقلال و ذوب آهن به وضعیت نامناسب زمین چمن و تور دروازه ها اعتراض داشتند.

در این دیدار استقلال با ترکیب سید مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، هرائر مگویان، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، محمدرضا خرسندنیا، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، یعقوب کریمی، جابر انصاری و بهنام برزای به میدان رفت.

ذوب آهن نیز با ترکیب رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، علی حمام، ولید اسماعیل، مهدی مهدی‌پور، قاسم حدادی‌فر، دانیال اسماعیلی‌فر، مرتضی تبریزی(18 محمدرضا حسینی)، مهدی رجب‌زاده و کاوه رضایی گام در میدان گذاشت.

گزارش دقایق حساس این دیدار را در زیر می خوانید:

* دقیقه 3: دو تیم نمایش معمولی و پایاپایی را ارائه دادند و استقلالی ها سعی در گرفتن بازی داشتند اما ذوب آهن اجازه این کار را نداد و در ضد حمله استقلال را وادار به عقب نشینی کرد.

* دقیقه 7 : ذوب آهن در یکی از حملاتش توسط دانییال اسماعیلی فر صاحب موقعیتی مناسب پشت محوطه جریمه شد که شوت وی از کنار دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه 10: ذوب آهن روی یک ارسال کرنر به گل رسید اما به دلیل اینکه توپ از خط عرضی زمین بیرون رفته بود داور گل را مردود اعلام کرد.

* دقیقه 15 : مرتضی تبریزی در یک موقعیت ضد حمله قصد عبور از حنیف عمران زاده را داشت که مدافع استقلال خطای خشنی را روی او انجام داد اما فغانی فقط به یک تذکر بسنده کرد.

* دقیقه 18 : مرتضی تبریزی که با ضربه حنیف عمران زاده مصدوم شده بود، به خاطر درد شدیدی که داشت در دقیقه 18 تعویض شد و جایش را به حسینی داد.

* دقیقه 20 : دانیال اسماعیل فر با عبور از چند مدافع استقلال با شوتی آرام که به مدافع استقلال برخورد کرد دروازه حریف را باز کرد. ضربه مهاجم ذوب آهن پس از برخورد با تیر دروازه به سر رحمتی برخورد کرد و وارد دروازه شد.

* دقیقه 25 : استقلال صاحب یک ضربه کرنر شد اما نتوانست از این ضربه به خوبی استفاده کند.

* دقیقه 29: استقلال صاحب بهترین موقعیتش برای گلزنی شد که جابر انصاری این موقعیت را با شوتی محکم به بالای دروازه فرستاد.

* دقیقه 33 : استقلال در دو دقیقه برق آسا صاحب چند موقعیت خوب شد که در یکی از این موقعیت ها توپ به تیر عمودی دروازه ذوب آهن برخورد کرد.

* دقیقه 37 : ذوب آهن صاحب یک موقعیت عالی برای گلزنی شد که ضربه رجب زاده درون محوطه جریمه به بدن مدافع استقلال خورد و برگشت داده شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دقیقه 40؛ استقلال صفر - ذوب آهن یک/ تیر دروازه مانع گلزنی استقلال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات