ملاک ارزیابی فرمانداران استان قزوین جذب سرمایه گذار است

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون همتی عصر یکشنبه در پنجمین جلسه اقتصاد مقاومتی در استانداری قزوین گفت: در شهرستانهای استان هم باید مشابه کارگروههای اقتصاد مقاومتی راه اندازی شود و فرماداران قابلیت های محلی رلا شناسایی و برای اجرایی شدن آنها اقدام کنند.

همتی افزود: فرمانداران و مدیران کل با جذب سرمایه گذار باید برای تکمیل طرح ها و اجرای برنامه های پیش بینی شده اقدام کنند و ملاک ارزیابی ما در استان میزان جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی است.

وی بیان کرد: در توزیع تسهیلات و اعتبارات به واحدهای صنعتی مشکل دار باید تیم نظارتی قوی تشکیل شود تا این اعتبارات درست هزینه شود.

استاندار یادآورشد: وجود تیم بازرسی برای اجرای کار ضروری است و از رسانه ملی در استان هم درخواست می کنیم گفتگوهای ویژه خبری را با محور اقتصاد مقاومتی و میزان اجرای طرحها تهیه کند تا مدیران سرعت کار خود را بالا ببرند.

همتی تصریح کرد: با فشار رسانه ای از سوی خبرگزاریها و مطبوعات باید کاری کنیم تا تحقق اقتصاد مقاومتی در میان مدیران از اهمیت دوچندانی برخوردار باشد و سرعت کار بیشتر شود.

برگزاری همایش بین المللی صادرات در استان

استاندار به ضرورت توجه به صادرات هم اشاره کرد و گفت: با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دانشگاههای شهید بهشتی و بین المللی همایش تخصصی صادرات در ابعاد مللی و بین المللی در قزوین در نیمه دوم امسال برگزار شود.

استان قزوین را با فیلمهای مستند معرفی کنیم

استاندار قزوین با بیان اهمیت معرفی استان هم گفت: با تهیه مستندهای کوتاه و بلند با استفاده از ظرفیت رسانه ملی و هنرمندان بخش خصوصی باید استان قزوین را بخوبی به مردم ایران و سایر کشورهای جهان معرفی کنیم.

همتی در خصوص پیگیری احداث بیمارستان در الوند، محمدیه، آبیک و توسعه طرح های بیمارستانی در قزوین هم مطالبی بیان کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ملاک ارزیابی فرمانداران استان قزوین جذب سرمایه گذار است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات