اجرای۲۸مجتمع آبرسانی درلرستان/شاخص بهره مندی ازآب به۸۴درصد می رسد

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کاکاوند شامگاه یکشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی لرستان با اشاره به اینکه اجرای ۲۸ طرح مجتمع آب رسانی به روستاها در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی در دستور کار است، اظهار داشت: همچنین آب رسانی به ۱۹ روستای دیگر نیز در دستور کار این سازمان است.

وی افزود: این پروژه ها تا پایان سال مالی ۹۵ بهره برداری می شوند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان لرستان با بیان اینکه برنامه این است که ۷۰ درصد پروژه ها را تا نیمه اول سالجاری افتتاح کنیم، تصریح کرد: ۹ پروژه مجتمع آب رسانی در هفته دولت بهره برداری می شود.

کاکاوند با اشاره به اینکه با بهره برداری از پروژه های اقتصاد مقاومتی امسال ۱۷۶ روستا آب رسانی می شود، گفت: با آب رسانی به این روستاها میزان بهره مندی روستاییان از آب شرب به ۸۴.۵ درصد می رسد.

وی با بیان اینکه میزان بهره مندی از آب شرب در روستاهای لرستان در حال حاضر ۸۰.۶۵ درصد است، یادآور شد: در پایان برنامه ششم توسعه این میزان باید به ۹۲ درصد برسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان لرستان با تاکید بر اینکه برای افزایش چهار درصدی میزان بهره مندی روستاییان از آب شرب ۴۲ میلیارد تومان سرمایه گذاری نیاز است، افزود: این اعتبار از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای۲۸مجتمع آبرسانی درلرستان/شاخص بهره مندی ازآب به۸۴درصد می رسد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات