دانشگاه آزاد اسلامی لرستان ۶ پروژه اقتصاد مقاومتی اجرا می کند

به گزارش خبرنگار مهر، یدالله ملکی شامگاه یکشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی لرستان با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی لرستان ۶ پروژه اقتصاد مقاومتی در استان اجرا می کند، اظهار داشت: ایجاد شهرک فناوری آزاد در زمینی به وسعت ۱۲ هزار کتار از جمله طرح های دانشگا آزاد لرستان در سال اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه تجهیز مراکز بیماری های خاص از دیگر برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی لرستان در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: تولید گیاهان زینتی در گلخانه یکی دیگر از برنامه های اقتصاد مقاومتی دانشگاه آزاد لرستان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لرستان یادآور شد: این طرح در وسعت ۶ هزار متر زمین و در قالب ۳ گلخانه به عنوان یک طرح دانش بنیان اجرایی می شود.

ملکی راه اندازی سامانه آزمایشگاه های «ساها» را از دیگر برنامه های اقتصاد مقاومتی دانشگاه آزاد لرستان برشمرد و افزود: دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور می توانند در قالب این طرح از تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد لرستان استفاده کنند.

وی همچنین تدوین ۶ پایان نامه ارشد و دکتری در زمینه اقتصاد مقاومتی در لرستان را از دیگر برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی لرستان عنوان کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانشگاه آزاد اسلامی لرستان ۶ پروژه اقتصاد مقاومتی اجرا می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات