دستور استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد برای تعطیلی واحدهای تولید مصالح ساختمانی بدون استاندارد

سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد خواستار تعطیلی واحدهای تولید مصالح ساختمانی فاقد مجوز استاندارد شد و گفت: تعطیلی این واحدها در یک بازه زمانی و بر اساس اولویت‌بندی صورت گیرد تا به فضای کسب و کار لطمه وارد نکرده و سبب افزایش ناگهانی قیمت مصالح نشود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سید موسی خادمی عصر امروز در نشست شورای فنی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با وجود اینکه بیش از 10 هزار کارگر دارای کارت مهارت در سطح این استان وجود دارد اما طبق آمار ارائه شده در اکثر پروژه‌های عمرانی استان از کارگران فاقد کارت مهارت استفاده می‌شود.

وی با اشاره به نقش کارگران ماهر در پیشرفت پروژه‌های عمرانی، افزود: علت عدم استفاده از کارگران ماهر در پروژه‌های عمرانی این استان بررسی شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار تشکیل اتحادیه صنفی کارگران توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان شد.

خادمی همچنین خواستار بررسی وضعیت واحدهای تولید مصالح ساختمانی غیراستاندارد در سطح استان شد و عنوان کرد: مجوز استاندارد از نظر قانون اجباری است و لازمه شروع تولید داشتن این مجوز است و واحدی که هنوز مجوزهایش کامل نشده نباید وارد فاز تولید شود.

وی خواستار تعطیلی واحدهای تولید مصالح فاقد مجوز استاندارد در سطح استان شد و تصریح کرد: البته تعطیلی این واحدها باید حساب شده و در یک بازه زمانی و بر اساس اولویت‌بندی صورت گیرد تا به فضای کسب و کار لطمه وارد نکرده و همچنین سبب افزایش ناگهانی قیمت مصالح ساختمانی نشود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار تسریع در ارائه مجوزهای استاندارد به منظور کاهش واحدهای تولیدی فاقد مجوز استاندارد در سطح استان شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستور استاندار کهگیلویه‌وبویراحمد برای تعطیلی واحدهای تولید مصالح ساختمانی بدون استاندارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات