مقابل اعتراضات کارگران خواهیم ایستاد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، نخست وزیر فرانسه از عزم جدی دولت این کشور برای ایستادگی در مقابل شورش های خیابانی کارگران فرانسه در اعتراض به قانون جدید کار خبر داد.

بر اساس این گزارش، «مانوئل والس» در مصاحبه با رسانه های فرانسه اعلام کرد که مانند خیلی از سیاستمداران این کشور، قصد کوتاه آمدن در برابر معترضین را نداشته و در برابر آنها ایستادگی خواهد کرد.

وی گفت: اگر خیابان ها را به دست معترضین (کارگری) بسپاریم، از آنجا که زمان زیادی تا انتخابات 2017 نداریم، همه چیز را خواهیم باخت.

وزیر دارایی فرانسه نیز در حمایت از ایستادگی دولت در برابر معترضین گفت: اولین و مهمترین مساله این است که ما باید محکم باشیم. هرکاری جز (مقاومت) به معنای ارتکاب اشتباه در برابر اتحادیه های کارگری است.

این درحالیست که روز گذشته نیز، «آلن ویدالیس»، وزیر حمل و نقل فرانسه، در جلسه مشترک میان مقام های دولت و تامین کنندگان سوخت این کشور گفت که وضعیت در انبارهای سوختی این کشور بهبود یافته اما درگیری ها همچنان ادامه دارد.

وی افزود: در برخی مناطق، وضعیت کاملا به حالت طبیعی برگشته است. در بقیه مناطق نیز ما مواظب (امور) هستیم. اما نمی توانیم بگوییم که درگیری ها پایان یافته است.

وزیر حمل و نقل فرانسه همچنین تصریح کرد که اگر نیاز باشد، می توانیم مجددا انبارهای سوختی را تعطیل کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مقابل اعتراضات کارگران خواهیم ایستاد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات