ماموریت جدید دین‌پرست در وزارت‌کشوربه گزارش جهان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور طی حکمی بابک دین پرست را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور منصوب کرد.
 
رحمانی فضلی وزیر کشور در حکم خود برای بابک دین پرست قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رئیس مرکز اطلاع رسانی آورده است: با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب موثر به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای منصوب می نمایم.
 
تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ،‌توسعه همه جانبه و متوازن،‌شناخت و به منصه ظهور رسانیدن همه استعداد ها و ظرفیت های مناطق، جذب سرمایه ها، تسهیل و فراهم نمودن بستر و زمینه سرمایه گذاری، برنامه ریزی برای حمایت از تولید و رفع موانع آن و بهبود فضای کسب و کار، با هماهنگی مناسب در حوزه های اقتصادی و استانداری ها از جمله اموری است که انتظار دارد به عنوان رویکرد اصلی وزارت کشور با جدیت هرچه تمام تر در جهت اجرایی شدن آن تلاش و کوشش نمائید.
 
رحمانی فضلی در این پیام ، توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای " مدظله العالی" در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیرو امید از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار شده است.
 
همچنین در حکمی از سوی وزیر کشور محمد حسین فروزان مهر به عنوان مشاور وزیر در امور اقتصادی منصوب شد.

در حکم وزیر کشور خطاب به محمد حسین فروزان مهر آمده است:

جناب آقای محمد حسین فروزان مهر

سلام علیکم

با عنایت به مراتب تعهد، درایت و تجارب ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان مشاور وزیر در امور اقتصادی منصوب می نمایم .

بررسی و پیگیری امور مربوط به مسائل اقتصادی و نیز دبیری جلسات مرتبط با اقتصاد مقاومتی ، شرکت در جلسات و پیگیری مصوبات آن از اهم وظایفی است که انتظار دارد نسبت به انجام شایسته و مطلوب آن اهتمام و تلاش نمائید .

رحمانی فضلی در این حکم توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی " در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار شد .

فروزان مهر پیش از این عهده دار معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور بوده است.
استانداری خراسان رضوی از دیگر سوابق اجرایی فروزان مهر است.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ماموریت جدید دین‌پرست در وزارت‌کشور» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات