روزنامه نیم نگاه نامزد دریافت جایزه ملی توسعه اکوسیستم شد

به گزارش دریافتی ایرنا یکشنبه ایرنا ، این روزنامه این روزنامه با 19 سال سابقه فعالیت مطبوعاتی در فارس اخبار و مقالات حوزه کارآفرینی و زیر ساخت در استان فارس را منعکس می کند و با تولید محتوای بومی و توجه به دغدغه های بخش های مختلف اکوسیستم همواره تلاش کرده فرایند های جدیدی در حوزه خبر رسانی و تولید محتوا را وارد استان فارس کند.
براساس این گزارش ، شهر شیراز روزهای دهم و یازدهم خرداد ماه جاری میزبان دومین نشست کارآفرینی با هدف پایش اکوسیستم کارآفرینی منطقه و شبکه‌سازی تصمیم‌گیران و مدیران است.
در این نشست که از سوی اتاق بازرگانی شیراز طراحی‌شده ، وضعیت زیرساختها در اکوسیستم کارآفرینی بررسی می‌شود و نقش دانشگاه‌ها، صنایع و کارآفرینان در این اکوسیستم تشریح می‌شود.
مدیران بانک‌ها ازجمله مهمانان این نشست هستند و به تحلیل نقش بانک‌ها برای سرمایه‌گذاری و صندوق‌های خطرپذیر در اکوسیستم کارآفرینی می‌پردازند.
بنا بر گفته حبیب شریف ،رئیس شورای سیاست گذاری دومین نشست کارآفرینی شیراز،جایزه ملی توسعه اکوسیستم کارآفرینی کشور به بهترین فعالیتها و تلاشها در راه توسعه اکوسیستم بومی ایران به برگزیدگان اعطا می شود.
5054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روزنامه نیم نگاه نامزد دریافت جایزه ملی توسعه اکوسیستم شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات