فاصله یک نیمه ای ذوب آهن تا قهرمانی

به گزارش ایرنا؛دراین دیدار که درورزشگاه نفت و گازاروندان خرمشهر درحال برگزاری است تیم ذوب آهن با گل دانیال اسماعیلی فر که دردقیقه 20 به ثمر رسید از تیم استقلال تهران جلو افتاد.
دیدار دو تیم ساعت 21 یکشنبه شب و با سوت علیرضا فغانی داور این دیدار آغاز شد بازیکنان دو تیم دردقایق ابتدایی این دیداربا به گردش درآوردن توپ در میانه میدان به ارزیابی حریف پرداخته و بازی تماشایی از دو تیم شاهد نبودیم.
درادامه بازیکنان تیم ذوب آهن با دراختیار گرفتن توپ دروازه استقلال نزدیک شدند ولی موفق نبودند.
دردقیقه 16 و به دنبال خطای حنیف عمران زاده به روی مرتضی تبریزی یکی از مهاجمان تیم ذوب آهن این بازیکن مصدوم و بازی برای دقایقی متوقف شد درادامه و درحالیکه پزشکان این تیم درحال مداوای این بازیکن درخارج از زمین بودند دانیال اسماعیلی فر درحالیکه تیمش 10 نفره بود بعد از حرکت طولی درپشت محوطه جریمه تیم استقلال تهران و جا گذاشتن سه دفاع استقلال با شوتی آرام که به حنیف عمران زاده و دستان سید مهدی رحمتی برخورد کرد گل نخست این دیداررا درون دروازه تیم استقلال جای داد و تیمش را پیش انداخت.
یحیی گل محمدی پس از مصدومیت تبریزی ازسید محمدرضا حسینی درترکیب خود استفاده کرد و وی را به درون زمین فرستاد.
درادامه بازیکنان تیم استقلال تهران با استفاده از فضای کناره های زمین به دروازه تیم ذوب آهن نزدیک شدند.
دردقیقه 31 ارسال زیبای میلاد فخرالدینی درمحوطه جریمه به حنیف عمران زاده مدافع پیش تاخته استقلالی ها رسید و ضربه سر این بازیکن به تیرک افقی دروازه ذوب آهن برخورد کرد و گل نشد.
دردقیقه 37 بازیکنان تیم ذوب آهن فرصت دیگری برای گلزنی بدست آوردند اما ضربه آکروباتیک بازیکنان این تیم با دخالت مدافعان تیم استقلال برای این تیم از دست رفت.
درادامه و درحالی که بازی دروقت های اضافه نیمه نخست درجریان بود شوت زیبای امید ابراهیمی توسط رشید مظاهری مهار شد و به بیرون رفت و با سوت فغانی این دیدار در نیمه نخست به پایان رسید و بازیکنان به رختکن رفتند.
علیرضا فغانی قضاوت این دیدار را برعهده دارد او به میثم مجیدی بازیکن تیم استقلال تهران و محمدرشید مظاهری دروازه بان تیم ذوب آهن کار زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.
ترکیب ذوب آهن اصفهان:
رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، ولید اسماعیل، علی حمام، مهدی مهدی‌پور، قاسم حدادی‌فر، دانیال اسماعیلی‌فر، مرتضی تبریزی(سید محمد رضا حسینی دردقیقه 21 )، مهدی رجب‌زاده و کاوه رضایی.
ترکیب تیم استقلال تهران:
سید مهدی رحمتی، میلاد فخرالدینی، حنیف عمران زاده، هرایر مگویان، میثم مجیدی، محمدرضا خرسندنیا، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، یعقوب کریمی، جابر انصاری و بهنام برزای.
ورزشی.**9144 **شبس 1488 **

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فاصله یک نیمه ای ذوب آهن تا قهرمانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات