گفتگوی مثل ماه با دبیر تشکل مردمی کودک۳۱۳

اجرای خیمه کودک313 در ایام ولادت حضرت ولیعصر (عج) اولین اقدام این تشکل در جهت معرفی آن به عموم افراد جامعه بود که استقبال بیش از 3000 کودک از غرفه ای به مساحت 40 متر و طی دو روز نشانه ی دیگری بر توجه والدین دغدغه مند به این قبیل حرکتهای خود جوش و منسجم مردمی ست. سیرویس فرهنگی فردا: حامد انتظام، دبیر تشکل مردمی کودک313 در نشستی صمیمانه اهداف این تشکل را چنین مطرح نمود:حقیقت مطلب این است که ما هنوز از ساختاری مناسب با فرهنگ و اقتضائات بومی خودمان برای رشد و شکوفایی فرزندان این مرز و بوم آن هم در سنین کودکی بهره نبرده ایم. سلیقه محوری، عدم تخصص، گروه گرایی، سیاست زدگی و خلاء محتوای کاربردی از آسیب های جدی این عرصه است آنهم در شرایطی که چشم عالمی به ما دوخته شده و با ظرفیت های بی بدیلی که فرهنگ و اعتقادات ما بصورت بالقوه از آن برخوردار است اقدامات بزرگی را می توان صورت داد یکی از این ظرفیت ها اعتقاد به ظهور منجی ست و اینکه او یارانی می خواهد شجاع، مهربان، مسئولیت پذیر، راستگو و مطیع، یارانی که قرار است از بین ما انتخاب شوند از همین مردم کوچه و بازار؛ فضایی نیستند و از کره ی دیگری نمی آیند، ظاهراً، این باور هنوز با گوشت و پوست ما اجین نشده که اگر این اتفاق بیافتد و ما در زندگی روزمره خود به این یقین برسیم که خود یا فرزندانمان می توانیم یکی از 313 نفر باشیم ناخود آگاه بسیاری از جنبه های رفتاری ما متفاوت خواهد شد تشکل کودک313 همین موضوع را دنبال خواهد کرد اینکه ما در تربیت کودکانمان به نمره 20 فکر کنیم تا دست کم به 15 برسیم و این اتفاق بزرگی ست.

تولید مناسب و توزیع حداکثری از اولویت های اصلی این تشکل است، حضور هنرمندان، اساتید و صاحبان ایده در این تشکل به منزله ستون های بنایی ست که زیر بنای آن را خانواده و والدین شکل داده اند.

اجرای خیمه کودک313 در ایام ولادت حضرت ولیعصر (عج) اولین اقدام این تشکل در جهت معرفی آن به عموم افراد جامعه بود که استقبال بیش از 3000 کودک از غرفه ای به مساحت 40 متر و طی دو روز نشانه ی دیگری بر توجه والدین دغدغه مند به این قبیل حرکتهای خود جوش و منسجم مردمی ست.

این تشکل طی 5 سال فعالیت مستمر گامهایی را در جهت طراحی و ساخت اسباب بازی، تولید ترانه های کودکانه، طراحی نرم افزار تلفن همراه، تألیف کتاب و ... برداشته است که انشاء الله با حضور حداکثری اهل علم و هنر و بانیان فرهنگی با قوت بیشتر به حرکت خود ادامه خواهد داد.

گفتگوی مثل ماه با دبیر تشکل مردمی کودک۳۱۳

گفتگوی مثل ماه با دبیر تشکل مردمی کودک۳۱۳

گفتگوی مثل ماه با دبیر تشکل مردمی کودک۳۱۳

گفتگوی مثل ماه با دبیر تشکل مردمی کودک۳۱۳

گفتگوی مثل ماه با دبیر تشکل مردمی کودک۳۱۳

گفتگوی مثل ماه با دبیر تشکل مردمی کودک۳۱۳

گفتگوی مثل ماه با دبیر تشکل مردمی کودک۳۱۳

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گفتگوی مثل ماه با دبیر تشکل مردمی کودک۳۱۳» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات