بهروز افخمی خودش را زیر سوال برد · -آکا

سایت بیوگرافی،زندگینامه مشاهیراخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها

آکاایران: بهروز افخمی مجری برنامه هفت در هفته ای که گذشت حرف های ضد و نقیضی درباره کن و اصغر فرهادی زد که خودش را زیر سوال برد!

ادعاهای بامزه مجری برنامه هفت روز به روز جالب تر می شود و زوایای تازه ای از این مجری را پیش روی مخاطبان سینمای ایران قرار می دهد.


,بهروز افخمی,صحبتهای بهروز افخمی درباره جشنواره کن,حرفهای بهروز افخمی علیه اصغرفرهادی,[categoriy]

بهروز افخمی خودش را زیر سوال برد ·

بهروز افخمی خودش را زیر سوال برد · -آکابهروز افخمی,صحبتهای بهروز افخمی درباره جشنواره کن,حرفهای بهروز افخمی علیه اصغرفرهادی,صحبتهای مرجان شیرمحمدی علیه بهرام رادان

آکاایران: بهروز افخمی خودش را زیر سوال برد ·

به گزارش آکاایران: بهروز افخمی مجری برنامه هفت، چند روز پیش در مصاحبه با روزنامه اصولگرای وطن امروز ادعا کرده بود که کن، جشنواره همجنسبازی است. این سخنان افخمی واکنش هایی به همراه داشت تا اینکه فرهادی و شهاب حسینی از جشنواره کن دو جایزه کسب کردند. در همین خصوص یکی از تفریحات مردم در فضای مجازی، شوخی با گفته های مجری برنامه هفت بود، که در ماه های اخیر خودش و برنامه اش، دستمایه لطیفه های فراوانی هستند.  از سوی دیگر افخمی فردای برنده شدن فرهادی و شهاب حسینی، یادداشت دیگری این بار در روزنامه هفت صبح منتشر کرد و با تاکید به سخنان قبلی اش ادعا کرد حرف همان است که گفتم، و کن جشنواره دگرباش هاست و به ارزش هنری فیلم ها جایزه نمی دهد.


در ادامه این ماجرا، مرجان شیرمحمدی همسر بهروز افخمی نیز وارد داستان شد و در دفاع از شوهرش یپستی اینستاگرامی منتشر کرد و حمله ای به بهرام رادان کرد.


ماجرا اما وقتی جالبتر شد که افخمی امروز یادداشتی منتشر کرد و جایزه اصغر فرهادی و شهاب حسینی را به آنها تبریک گفت و نوشت فرهادی با این جایزه خود را در بالاترین سطح فیلمسازی دنیا ثبیت کرد.


اما حالا ماجرا از این هم جالب تر و بامزه تر شده است چرا که حالا افخمی در مصاحبه ای با هفته نامه تماشاگران امروز، مدعی شده است که او به فرهادی کمک کرده تا جایزه کن را ببرد!


افخمی در این باره می گوید:


با بحث دگرباش ها به فرهادی کمک کردم جایزه بگیرد.


بهروز افخمی خودش سال ها قبل با فیلمش به جشنواره کن رفته بود که به موفقیتی دست نیافته بود.


تمام این ماجرا و اتفاق ها، جدی و واقعی است.


,بهروز افخمی,صحبتهای بهروز افخمی درباره جشنواره کن,حرفهای بهروز افخمی علیه اصغرفرهادی,[categoriy]

بهروز افخمی خودش را زیر سوال برد ·

[ منبع این خبر سایت آکاایران-بیوگرافی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهروز افخمی خودش را زیر سوال برد · -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات