جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت نیمه کاره رها شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این جلسه هنگام پرسش اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت از محمدعلی ثابت قدم در رابطه با مسایل مربوط به شهرداری ، هنگام جواب شهردار ، مجید رجبی یکی از اعضا نسبت به بالارفتن صدای ثابت قدم اعتراض کرد.
اعتراض رجبی موجب جر و بحث تعدادی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت با او شد.
در ادامه به دلیل ترک تعدادی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت از صحن شورا ، جلسه نیمه کار رها شد.
محمدعلی ثابت قدم شهردار کلانشهر رشت نیز در جلسه رسمی شورا قبل از ترک تعدادی از اعضا گفت: در غیاب من در صحن شورا صحبت می کنید اما اجازه حق حرف زدن را به من نمی دهید.
وی افزود: این که نمی شود یک طرفه پرسش کنید ، اما اجازه حرف زدن به من را ندهید.
وی با بیان این که حرف مان را به کجا باید بزنیم، اظهار کرد: اگر پاسخ ندهیم ، می گویید پاسخ نمی دهد، پس اجازه بدهید تا کامل پاسخ دهم.
شهردار کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: خیلی راحت حرف می زنید و می گویید دخل و تصرف صورت گرفته، من نیامده ام در صحن شورا که حرف بخورم بلکه آماده ام جواب پرسش های شما را بدهم.
در این جلسه تمام شهرداران مناطق پنجگانه رشت و تعدادی از مدیران سازمان های شهرداری کلانشهر رشت حضور داشتند.
تعدادی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت هفته گذشته از محمدعلی رفیعی رئیس شورا خواسته بودند تا شهردار در صحن شورا حاضر و به سووالات آنان در رابطه با مسایل شهرداری پاسخ دهد.
یکصد و چهل و سومین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت عصر روز یکشنبه با یک ساعت و 20 دقیقه تاخیر برگزار شد.
شورای اسلامی کلانشهر رشت 15 عضو دارد.
7286/6070

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت نیمه کاره رها شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات