نسبت به اتفاقات داخل شهرداری کلانشهر رشت باید حساس باشیم

به گزارش خبرنگار ایرنا، سیدرضا موسوی روزان عصر روز یکشنبه در یکصد و چهل و سومین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت افزود: نباید جلوی پیشرفت ، توسعه و روند رو به رشد اجرایی کار ها در شهرداری کلانشهر رشت که هر ده روز یک افتتاحیه داریم، گرفته شود.
وی اظهار کرد: بدانیم که مردم نسبت به اجرای کارها در کلانشهر رشت خوش بین هستند ، خوشبینی مردم را به یاس تبدیل نکنیم.
این عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: تا چیزی اثبات نشده نباید اتهامی نسبت به کسی داشته باشیم.
وی بیان داشت: با هر خطایی در حد و اندازه خودش برخورد کنیم ، به بعضی از دوستان می گویم فریاد میلیاردیست، اما مدارک و مستندات ارایه شده، گاهی به میلیون هم نمی رسد.
وی بیان کرد: بدانیم که مردم هوشیار هستند و به شدت اعمال و رفتار ما را مراقبت می کنند، آنها اشک واقعی را با اشک غیر واقعی، فریاد واقعی را با غیرواقعی و اعتراض واقعی را با غیرواقعی تشخیص می دهند.
این عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت تصریح کرد: مردم انتظار دارند که در ارتباط با کارها، اقدامات عمران و آبادانی و رفاه از ما بشنوند.
وی اظهار داشت: مردم دوست دارند که اعضای شورا و مدیریت شهری را با حفظ جایگاه قانونی شان در کنار هم ببینند.
محمود باقری خطیبانی یکی از اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت نیز در یکصد و چهل و سومین جلسه شورا گفت: بیش از 400 سووال از محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت در مورد انحرافات ساختاری، مالی و فرهنگی در شهرداری رشت پرسیده ام اما یک پاسخ درست دریافت نکرده ام.
وی خطاب به شهردار کلانشهر رشت گفت: شما با کمترین سابقه اجرایی شهردار شدید تا جوان گرایی آزمونش را پس دهد اما امروز تاسف می خورم که شما شهردار رشت هستید چون عملکردتان بسیار خارج از قانون بوده و برای آینده رشت مضر است.
وی اعلام کرد که با برگزاری نشست خبری پرده از تخلفات ساختاری، مالی و فرهنگی در شهرداری کلانشهر رشت برمی دارد.
در این مراسم از ساحل فیلسوف راننده تاکسی در کلانشهر رشت که با ایجاد کتابخانه در تاکسی خود، مسافران را در آرامش مطالعه، به مقصد می رساند، قدردانی به عمل آمد.
فیلسوف روزانه مسیر پر رفت و آمد میان میدان صیقلان و گلسار رشت را بارها و بارها طی می کند و باور دارد بسیاری از دغدغه های جامعه با مطالعه و خواندن کاهش می یابد.
در این مراسم همچنین از هوشنگ درویش پور کارگردان گیلانی تقدیر به عمل آمد.
یکصد و چهل و سومین جسله شورای اسلامی کلانشهر رشت عصر روز یکشنبه با یک ساعت و 20 دقیقه تاخیر برگزار شد.
این جلسه در هنگام سووال اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت از شهردار نیمه کاره رها شد.
شورای اسلامی کلانشهر رشت 15 عضو دارد.
7286/6070

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نسبت به اتفاقات داخل شهرداری کلانشهر رشت باید حساس باشیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات