غیاثی: پنالتی استقلال درست بود

کارشناس داوری فوتبال کشورمان گفت: فغانی به درستی در نیمه دوم به سود استقلال پنالتی گرفت. خبرگزاری فارس: رضا غیاثی در خصوص قضاوت علیرضا فغانی و کمک‌هایش در نیمه دوم فینال جام حذفی گفت: مهمترین صحنه بازی در نیمه دوم صحنه اعلام پنالتی به سود استقلال بود. در این صحنه حدادی‌فر مرتکب خطا شد و فغانی به درستی اعلام پنالتی کرد.

وی درباره اعتراض استقلالی‌ها در اواخر بازی به خطا روی علیرضا رمضانی افزود: روی این صحنه شک دارم. به نظرم اگر فغانی سخت‌گیرتر بود می‌توانست دومین پنالتی را برای استقلال بگیرد.

غیاثی تصریح کرد: در این بازی نکات جالبی می‌بینیم. مربی که خودش بازیکن تیم ملی بود و حتی سایر بازیکنان در زمین آموزش درستی ندیدند و هر بار بعد از سوت داور اعتراض می‌کنند. البته عامل اصلی این مسئله خود داوران هستند را که اگر با هم متحد باشند و این اعتراض‌ها با کارت و به صورت هماهنگ جریمه کنند دیگر کسی دیگر به خودش اجازه نمی‌دهد این همه اعتراض کند.

وی درباره اینکه نمره او به قضاوت فغانی در 90 دقیقه بازی چه بوده، افزود: من هیچ گاه در کارشناسی‌هایم نمره نمی‌دهم. صرف‌نظر از قضاوت فغانی باید بگویم او پخته‌تر و باتجربه‌تر از قبل شده و در دادن اخطار عجله نمی‌کند. فغانی این روزها پخته‌تر شده و با تدبیر قضاوت می‌کند. شاید در برخی صحنه‌ها با قضاوت و سوت‌های فغانی هم عقیده نباشم اما حق را به او می‌دهم چرا که فغانی به روزتر است و کلاس‌های داوری را مرتب طی می‌کند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «غیاثی: پنالتی استقلال درست بود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات