مراسم آموزش وحشیگری برای کودکان داعشی + تصاویر

باشگاه خبرنگاران : تربیت کودکان داعشی با شیوه هایی که تنها مختص داعشی ها بوده اقدام جدید و سنگدلانه این گروهک تروریستی می باشد که کودکان بی گناه و معصوم را با انواع وحشی گری ها آشنا ساخته و از آنها برای پیش برد مقاصد ننگین خود استفاده می کنند. باتوجه به ویدئوهایی که اخیرا در مورد استفاده داعش از کودکان در مراسم اعدام و فعالیت های انتحاری و تروریستی منتشر شده است، این گروهک تروریستی قصد تربیت نسلی دارد که هیچ بویی از انسانیت نبرده و از همان ابتدای کودکی با انواع وحشی گری ها آشنا می شوند. نسلی که با افراد و انسان هایی که مورد تایید داعش نباشند هیچ احساس همدردی نخواهد داشت و این کودکان می آموزند که هرکس خارج از دایره گروه داعش کافر است و یا باید آن را کشت و یا در راه مبارزه با آن به شهادت رسید.

کودکان داعشی ، کودکان داعشی ، داعش

کودکان داعشی ، داعش ، وحشی گری

کودکان داعشی ، وحشی گری ، انتحاری

کودکان داعشی ، انتحاری ، داعشی

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مراسم آموزش وحشیگری برای کودکان داعشی + تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات