بازدیدمدیر دفتر آژانس جایکا ژاپن از مرکز تربیت مربی ایران درکرج

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای ، 'کوهی ساتو 'مدیر دفتر جایکا (آژانس همکاری های بین المللی ژاپن) در ایران در این بازدید درخصوص همکاری های آموزشی با مسئولان این مرکز گفت وگو کرد.
حسین بابایان معاون فنی و آموزشی مرکزپژوهش ها و تربیت مربی در این دیدار به معرفی فعالیت های این مجموعه از ابتدای تاسیس تاکنون پرداخت و در خصوص اهداف و رسالت آموزشی در مرکز با توجه به رویکردهای جدید سازمان ، مواردی را مطرح کرد.
'کوهی ساتو 'مدیر دفتر جایکا در ایران ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان مرکز پژوهش ها و تربیت مربی ایران، در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی این نشست قدردانی کرد.
مرکز پژوهش ها و تربیت مربی کشور در حسن آباد کرج مستقر است که دراین مرکز مربیان فنی و حرفه ای داخلی و خارجی آموزش های تخصصی را فرا می گیرند.
7410/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازدیدمدیر دفتر آژانس جایکا ژاپن از مرکز تربیت مربی ایران درکرج» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات