دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد ۶ پروژه اقتصاد مقاومتی اجرا می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، یدالله ملکی شامگاه یکشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی لرستان با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد ۶ پروژه اقتصاد مقاومتی در استان اجرا می کند، اظهار داشت: ایجاد شهرک فناوری آزاد در زمینی به وسعت ۱۲ هزار کتار از جمله طرح های دانشگاد آزاد خرم‌آباد در سال اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان اینکه تجهیز مراکز بیماری های خاص از دیگر برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: تولید گیاهان زینتی در گلخانه یکی دیگر از برنامه های اقتصاد مقاومتی دانشگاه آزاد است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد یادآور شد: این طرح در وسعت ۶ هزار متر زمین و در قالب ۳ گلخانه به عنوان یک طرح دانش بنیان اجرایی می شود.

ملکی راه اندازی سامانه آزمایشگاه های «ساها» را از دیگر برنامه های اقتصاد مقاومتی دانشگاه آزاد برشمرد و افزود: دانشجویان و پژوهشگران سراسر کشور می توانند در قالب این طرح از تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد خرم‌آباد استفاده کنند.

وی همچنین تدوین ۶ پایان نامه ارشد و دکتری در زمینه اقتصاد مقاومتی در لرستان را از دیگر برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد عنوان کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد ۶ پروژه اقتصاد مقاومتی اجرا می‌کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات