تلفات برق در لرستان به۱۱درصد می رسد/اجرای۵۵ میلیارد پروژه اقتصادی

به گزارش خبرنگار مهر، همایون بختیاری شامگاه یکشنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی لرستان با اشاره به اجرای ۵ پروژه اقتصاد مقاومتی توسط شرکت برق استان اظهار داشت: کاهش تلفات انرژی به ۱۱ درصد تا پایان سال ۹۵ از جمله برنامه های ای شرکت است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تلفات برق در لرستان ۱۳.۵ درصد است، تصریح کرد: برای کاهش ۲.۵ درصدی این میزان به ۱۸.۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

مدیر دفتر برنامه ریزی و بودجه شرکت برق لرستان یادآور شد: از طریق کاهش ۲.۵ درصدی تلفات برق در استان ۳۰ میلیارد تومان صرفه جویی اقتصادی صورت می گیرد.

بختیاری با اشاره به اینکه اتمام پروژه های برق رسانی به روستاهای بین ۱۰ تا ۲۰ خانوار در سال ۹۵ از دیگر برنامه های اقتصاد مقاومتی شرکت برق لرستان است، گفت: در این پروژه ۳۶ روستا با صرف اعتبار ۱۲ میلیارد تومان برق رسانی می شوند.

وی با بیان اینکه نصب کنتورهای هوشمند صنعتی و کشاورزی از دیگر برنامه های اقتصاد مقاومتی شرکت برق لرستان است، تصریح کرد: در این پروژه ۷ هزار و ۳۳ کنتور هوشمند با صرف اعتبار ۱۴ میلیارد تومان در استان نصب می شود.

مدیر دفتر برنامه ریزی و بودجه شرکت برق لرستان نصب ۲ هزار و ۱۳۳ کنتور برق برای چاه های کشاوری لرستان را از دیگر پروژه های اقتصاد مقاومتی این سازمان برشمرد و ادامه داد: این پروژه با صرف ۴.۲ میلیارد تومان اعتبار اجرایی می شود.

بختیاری یادآور شد: در مجموع برای اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی شرکت برق ۵۵ میلیارد تومان اعتبار هزینه می شود که ۶ میلیارد تومان از آن از طریق بخش خصوصی و مابقی از منابع داخلی شرکت برق تامین خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تلفات برق در لرستان به۱۱درصد می رسد/اجرای۵۵ میلیارد پروژه اقتصادی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات