تشکیل کمیته برای بررسی وضعیت مجتمع توانبخشی بنیاد شهید لرستان

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از پروژه های مطرح شده در جلسه اقتصاد مقاومتی لرستان که شامگاه یکشنبه برگزار شد موضوع مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی بنیاد شهید لرستان بود.

مراد روشنی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در این جلسه با اشاره به اینکه عملیات اجرایی مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی بنیاد شهید از سال ۸۷ آغاز شده است، اظهار داشت: این پروژ در حال حاضر ۹۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار استانی و ۱.۵ میلیارد تومان اعتبار داخلی برای این پروژه مصوب شد، تصریح کرد: تنها ۴۲ درصد اعتبار استانی این پروژه محقق شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به اینکه تا کنون ۸۳ میلیارد ریال اعتبار استانی و ۱۵۳ میلیارد ریال اعتبار ملی برای این پروژه تخصیص یافته است، افزود: در مجموع ۲۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای اجرایی شدن این پروژه هزینه شده است.

روشنی افزود: در صورت تامین اعتبار آمادگی افتتاح این پروژه به جز بخش هتلینگ آن را در هفته دولت داریم.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان در این رابطه با اشاره به اینکه اجرایی شدن پروژه مجتمع توانبخشی بنیاد شهید لرستان ۹ سال طول کشیده است، اظهار داشت: این پروژه باید امسال بهره برداری شود.

وی دستور تشکیل کمیته ای با حضور معاون امور عمرانی استانداری لرستان، رئیس سازمان برنامه ریزی استان و مدیرکل بنیاد شهید لرستان را برای بررسی وضعیت این پروژه داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تشکیل کمیته برای بررسی وضعیت مجتمع توانبخشی بنیاد شهید لرستان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات