در محضر بزرگان/ از علامت های اهل بهشت

در محضر بزرگان/ از علامت های اهل بهشت

آریا/ حضرت آیت ا... مجتهدی تهرانی درباره یکی از علامت های اهل بهشت فرمودند: «از علامت های اهل بهشت، دستی است که عطا و بخشش می کند. ثروتمندی که در تمام عمرش کمکی به فقیر نکرده، در عمرش خمس نداده، ماه رمضان یک کیلو گوشت نخریده است در خانه مستحقی بدهد، این آدم اهل بهشت نیست، اهل بهشت کسی است که عطا دارد... دانی که چرا خدا تو را داده دو دست/ من معتقدم که اندر آن سری هست/ با یک دست به کار خویشتن پردازی/ با دست دگر زدیگران گیری دست... اگر وضع مالی تان خوب است دست بده داشته باشید... اگر وضع مالی تان هم خوب نیست اما زبان چرب و نرمی دارید، از کسانی که وضع مالی خوبی دارند برای مردمی که وضع خوبی ندارند کمک بگیرید.»
«طریق وصل»، ص۹۲[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «در محضر بزرگان/ از علامت های اهل بهشت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات