10 هیئت تجاری از کشورهای مختلف به استان زنجان سفر می‌کنند

جمیلی اتاق بازرگانی زنجان رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته مقرر شده تا پایان سال ۹۵ به طور میانگین بیش از ۱۰ هیئت تجاری از کشورهای اروپایی به استان زنجان سفر کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، غلامحسین جمیلی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به رایزنی‌های اتاق بازرگانی استان به منظور حضور سفرا و تجار و هیئت‌های تجاری از کشورهای مختلف در زنجان با هدف گسترش روابط تجاری اظهار داشت: امیدواریم حضور یک روزه هیئت تجاری بلغارستانی متشکل از حدود 30 بازرگان و تاجر سبب‌ساز توسعه روابط تجاری دو جانبه شود.

وی تصریح کرد: اتاق بازرگانی استان زنجان همواره در تلاش است تا از ظرفیت‌های سفیران کشورهای مختلف حاضر در ایران استفاده کند به همین دلیل نسبت به دعوت این مقامات در اتاق زنجان اقدام کرده است که نمونه حضور آنان در زنجان را شاهد بوده‌ایم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان ابراز کرد: حضور هیئت‌های تجاری زنجان در کشورهای مختلف و بلعکس زمینه را برای آشنایی با تجربیات تجار و بازرگانان و دانش بومی کشورها در حوزه تجارت فراهم می‌کند.

وی با اشاره به شرایط به وجود آمده پس از توافقنامه هسته‌ای در کشور و حضور هیئت‌های تجاری کشورهای مختلف بر اختصاص دادن سهمی برای زنجان از سفر هیئت‌های تجاری در کشور تاکید کرد.

جمیلی با اشاره به میزبانی اتاق بازرگانی از هیئت‌های تجاری اعزامی از کشورهای مختلف از جمله اکراین، روسیه و بلغارستان و حضور سفیران کشورهای مختلف ابراز کرد: در روزهای آینده حضور هیئت تجاری از کشور رومانی در استان زنجان قطعی شده است.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته مقرر شده تا پایان سال 95 به طور میانگین بیش از 10 هیئت تجاری از کشورهای اروپایی ‌به استان زنجان سفر کنند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان ابراز کرد: البته در کنار تمامی این برنامه‌ها، اتاق بازرگانی نگاه ویژه‌ای به بازار کشورهای عراق، افغانستان و ترکیه دارد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «10 هیئت تجاری از کشورهای مختلف به استان زنجان سفر می‌کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات