تدوین 250 استاندارد آموزشی در قزوین/تکمیل مرکز سنجش فنی‌وحرفه‌ای نیازمند 15 میلیارد ریال اعتبار است

مهارت زندانی مدیرکل اداره فنی‌وحرفه‌ای استان قزوین گفت: ۲۵۰ استاندارد آموزشی فنی‌وحرفه‌ای در رشته‌های مختلف برای گروه‌های سنی مختلف در استان قزوین تدوین می‌شود.

منصور جلیلوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: اهداف اقتصاد مقاومتی با افزایش سطح بهره‌وری تولید با داشتن آموزش‌ها و مهارت‌های فنی‌وحرفه‌ای تحقق می‌باید که این امر نیازمند نیروی ماهر و متخصص است.

وی عنوان کرد: یکی از برنامه‌های اداره‌کل فنی‌وحرفه‌ای استان قزوین فراهم کردن بستر مناسب برای آموزش گروه‌های سنی مختلف با توجه به نیازهای جامعه است که این امر سبب شکوفایی و پیشرفت اقتصاد جامعه و افزایش سطح اشتغال و تولید داخلی می‌شود.

جلیلوند افزود: در همین راستا 11 مرکز ثابت برای آموزش گروه‌های سنی مختلف در 72 رشته فنی تشکیل شده که بیش یک میلیون هزار نفر ساعت در مراکز ثابت فنی‌وحرفه‌ای آموزش می‌بینند.

وی تصریح کرد: در سال گذشته تعداد 150 استاندارد آموزشی توسط نخبگان و کارشناسان تدوین شده در که امسال در استان قزوین اجرا می‌شود و همچنین در سال جدید تعداد 250 استاندارد آموزشی در رشته‌های مختلف فنی‌وحرفه‌ای به صورت تخصصی در استان قزوین تدوین می‌شود.

مدیرکل اداره فنی‌وحرفه‌ای استان قزوین خاطرنشان کرد: به روزرسانی تجهیزات و لوازم کارگاه‌ها در راستای ارتقاء بهره‌وری و ایجاد رشته‌های جدید به بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

وی تصریح کرد: همچنین مرکز سنجش فنی‌وحرفه‌ای تاکنون بیش از 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که برای تکمیل آن 15 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تدوین 250 استاندارد آموزشی در قزوین/تکمیل مرکز سنجش فنی‌وحرفه‌ای نیازمند 15 میلیارد ریال اعتبار است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات