میزان بهره‌مندی روستاهای استان قزوین از گاز طبیعی 19 درصد افزایش می‌یابد

گازرسانی مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: با گازرسانی به سه شهر استان قزوین، میزان بهره‌مندی روستاهای قزوین از گاز طبیعی به بالای ۹۳ درصد می‌رسد.

اسماعیل بوشهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین درباره وظایف محوله به شرکت گاز د ر حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: 11 محور در حوزه اقتصاد مقاومتی در شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی کشور در نظر گرفته شده که یکی از آنها گازرسانی به یک هزار و 200 مشترک روستایی است.

وی افزود: در این زمینه سهم استان قزوین 100 روستاست  که در دستور کار قرار گرفته و در حال اجرای پروژه هستم، این در حالی است که هم‌اکنون 74 درصد روستاهای قزوین از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین تصریح کرد: بیشتر روستاهای بالای 50 خانوار در استان قزوین گاز دارند، این در حالی است که برخی از روستاهای استان هم از طریق CNG گازرسانی شده‌اند.

بوشهری گفت: با گازرسانی به سه شهر استان قزوین نیز میزان بهره‌مندی روستاهای استان قزوین از گاز طبیعی به 93 درصد می‌رسد، این در حالی است که پروژه گازرسانی به شهرهای رازمیان، معلم کلایه و سیردان در حال اجراست.

وی با بیان اینکه در سال 1394 تعداد 18هزار و 667 مشترک جدید به مشترکین این شرکت افزوده شده، اظهار داشت: با زیرپوشش قرار گرفتن این تعداد، شمار مشترکین گاز در سطح استان به 362هزار و 332 مشترک رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین خاطرنشان کرد: از 18هزار و 667 مشترک جدید تعداد 10 هزارو 437 مشترک شهری، 8 هزار و 151 مشترک روستایی و 79  مورد مربوط به صنایع بوده است.

بوشهری عنوان  کرد: کل شبکه گذاری انجام شده در سال 94 معادل 234  کیلومتر است که در مقایسه با سال گذشته  28 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میزان بهره‌مندی روستاهای استان قزوین از گاز طبیعی 19 درصد افزایش می‌یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات