العامری: یورش به فلوجه دوشنبه آغاز می شود

به گزارش خبرگزاری مهر «هادی العامری» دبیرکل سازمان بدر عراق در گفتگو با شبکه المیادین اعلام کرد که عملیات یورش به فلوجه روز دوشنبه آغاز می شود. وی همچنین تاکید کرد که پس از یکسره کردن نبرد در الصقلاویه  مرحله یورش به فلوجه آغاز خواهد شد و عملیات طبق طرح تدوین شده در جریان است.

العامری پیش از این با بیان اینکه پایان داعش نزدیک است از عناصر این گروه تروریستی خواسته بود خودشان را تسلیم کنند.

وی در عین حال اظهارات درباره اینکه اغلب ساکنان فلوجه جزء داعش هستند را ناصحیح و غیردقیق خوانده و اعلام کرد شمار افرادی که در مناطق آزادشده با داعش همکاری کرده اند بیش از یک درصد نیست.

العامری گفت: ما در حال حاضر در آستانه ورود به فلوجه هستیم و درخواست من از اهالی فلوجه این است که به منظور حفظ سلامت و جان خود این شهر را ترک کنند.

وی ضمن تاکید بر توجه به حفظ جان غیرنظامیان در فلوجه تصریح کرد که صحبت ها درباره اینکه ساکنان فلوجه همگی داعشی هستند ناصحیح و غیردقیق است.

العامری افزود: میزان همکاری با داعش در تمام مناطقی که ما وارد آنها شدیم فراتر از یک درصد نیست در غیر اینصورت شمار داعشی ها زیاد و نبرد سخت می شد اما ما در تمام نبردها رویارویی آسانی داشتیم.

 

 

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «العامری: یورش به فلوجه دوشنبه آغاز می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات