ذوب آهن با شكست استقلال قهرمان جام حذفي شد

تيم ذوب آهن با برتري مقابل استقلال در فينال جام حذفي به مقام قهرماني رسيد. به گزارش نامه نيوز،‌ تيم هاي استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از ساعت 21 امشب فينال جام حذفي را در خرمشهر و در ورزشگاهي كه از نظر نور و كيفيت چمن وضعيت مطلوبي نداشت، برگزار كردند.
پرويز مظلومي براي اين ديدار تيمش را با تركيب سید مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، هرائر مگویان، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، محمدرضا خرسندنیا(54- عادل شیحی)، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی(107- آرش برهاني)، یعقوب کریمی، جابر انصاری و بهنام برزای(73- علیرضا رمضانی) به ميدان فرستاد.
براي ذوب آهن نيز رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، علی حمام، ولید اسماعیل، مهدی مهدی‌پور، قاسم حدادی‌فر، دانیال اسماعیلی‌فر، مرتضی تبریزی(21- سید محمدرضا حسینی)، مهدی رجب‌زاده و کاوه رضایی(100- مسعود حسن زاده) به ميدان رفتند.
بازي با حملات استقلال آغاز شد اما رفته رفته شاگردان گل محمدي توپ را در اختيار گرفتند و در دقيقه 20 بازي روي اشتباه مدافع و دروازه بان استقلال گل اول بازي به سود نماينده اصفهان به ثمر رسيد. ضربه اسماعیلی‌فر به پای عمران‌زاده برخورد كرد و تغيير مسير داد و با برخورد به تير دروازه و مهدي رحمتي وارد دروازه شد. ذوب آهن در ادامه به حفظ دروازه اش پرداخت تا نيمه اول با برتري اين تيم خاتمه يابد. آبي ها در اين نيمه يك بار نيز تير دروازه مظاهري را به لرزه در آوردند.
در نيمه دوم استقلال دوباره هجومي ظاهر شد و براي جبران گل خورده حمله كرد. ترفندي كه در دقیقه 56 نتيجه داد. خطاي مدافعان ذوب آهن در داخل محوطه جريمه روي يعقوب كريمي باعث شد فغاني در سوت خود به نشانه پنالتي بدمد و اميد ابراهيمي نيز كه پنالتي هاي استقلال را به گل تبديل كرده است، اين بار نيز موفق شد تيمش را به گل برساند و كار به تساوي بكشد.
در نهايت بازي در پايان وقت هاي قانوني با تساوي يك بر يك خاتمه يافت تا دو تيم بعد از استراحتي كوتاه در وقت هاي اضافي به مصاف هم بروند. ذوبي ها به خاطر بازي در ليگ قهرمانان خسته بودند و اين باعث شد استقلال صاحب توپ و ميدان باشد. در پانزده دقيقه اول اتفاق مهمي رخ نداد و تنها نكته آن خروج كاوه رضايي و حضور حسن زاده در ميدان بود. در پانزده دقيقه دوم نيز برهاني به جاي اسماعيلي به ميدان رفت تا آبي ها كه به خوبي از خستگي حريف آگاه بودند با نفرات بيشتري حمله كنند. ذوبي ها يكي پس از ديگري به خاطر مصدوميت به زمين مي افتادند و لحظاتي هم به خاطر درگيري بازيكنان بازي متوقف شد. در آخرين دقيقه بازي برهاني موقعيت بسيار خوبي به دست آورد كه با ضربه سر توپ را به بيرون زد و در نهايت بازي هم با تساوي خاتمه يافت تا كار به ضربات پنالتي بكشد.
ميثم مجيدي ضربه اول استقلالي ها را به گل تبديل كرد. مهدي رجب زاده نيز با كمك تير دروازه موفق به گلزني شد. مگويان زنده ضربه دوم استقلال بود كه ضربه اش را به گل تبديل كرد. مهدي پور هم ضربه دوم ذوبي ها را به گل تبديل كرد. اميد ابراهيمي سومين پنالتي استقلال را وارد دروازه مظاهري كرد و حسن زاده ضربه سوم ذوب آهن را به طاق دروازه رحمتي دوخت تا همه چيز مساوي بماند. رمضاني براي ضربه چهارم استقلال انتخاب شد و ضربه اش توسط رمضاني مهار شد. حسيني ضربه چهارم ذوبي ها را به گل تبديل كرد تا اين تيم در آستانه قهرماني قرار بگيرد. يعقوب كريمي ضربه پنجم استقلال را به گل تبديل كرد و هادي محمدي هم گلزني كرد تا ذوب آهن قهرمان جام حذفي شود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ذوب آهن با شكست استقلال قهرمان جام حذفي شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات