مقاومت سازمان شیلات در مقابل شناسنامه دار شدن محصولات

حسن آقازاده مدیرعامل اتحادیه ماهیان گرم آبی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به وضعیت تولید ماهیان گرم آبی در سال جاری اظهار داشت: دو مقوله اساسی اعم از شرایط جوی،امکانات و نهاده ها در میزان تولید دخیل هستند که امسال با توجه به نزولات جوی و بارش باران به افزایش تولید امیدوار هستیم.

وی با اشاره به مشکلات تولید گفت: مشکلات متعددی همچون کمبود نقدینگی، تامین به موقع نهاده ها و.. گریبانگیر تولیدکنندگان است که ظاهرا دستگاه های متولی به دنبال راه حل این مشکلات نیستند و با ادامه این روند افزایش تولید نخواهیم داشت.

آقازاده ادامه داد: چند سالی است که تولیدکنندگان بخش های تولید مزارع سردآبی، گرم آبی و میگو با مشقت تولید را به سرانجام می رسانند و در این خصوص لازم است که وزیر جهاد کشاورزی تمهیداتی برای بهبود مشکلات بیندیشد چرا که با ادامه این روند بخش آبزی پروری پیشرفت نخواهد کرد.
مدیرعامل اتحادیه ماهیان گرم آبی با اشاره به افزایش 20 درصدی تولید بیان کرد: سال گذشته مجموع میزان تولید ماهیان گرم آبی سال گذشته 145 هزارتن بوده که پیش بینی می شود امسال با افزایش نزولات جوی حداقل 20 درصد تولید افزایش یابد.
وی با اشاره به شناسنامه دار شدن محصولات شیلاتی گفت: براساس قانون بین الملل باید تمامی محصولات شیلاتی شناسنامه دار شوند، چرا که در غیر اینصورت حمل و نقل آنها ممنوع بوده و از طرفی تولیدکنندگان از سال 85 به دنبال اجرای این امر هستند اما سازمان شیلات تمام قد جلوی این امر مقاومت کرده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مقاومت سازمان شیلات در مقابل شناسنامه دار شدن محصولات» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات