4 تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب -آکا

آموزش بدنسازی ، بدنسازی ،سایت ورزشآموزش بدنسازی و پرورش اندام ,[categoriy]

4 تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب

4 تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب -آکا4 تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب -آکا

آکاایران: 4 تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب

آکاایران: ۴ تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب

همه ما به دنبال ساق پای جذاب هستیم. اول از همه باید بدانید که عضلات ساق پا از دو عضله متفاوت تشکیل شده است : گاسترو و سولئوس.


به گزارش آکاایران: گاسترو یکی از عضلاتی است که می توان زمانی آن را دید که پاشنه ی پای خود را از روی زمین بلند کنید. اما سولئوس عضله بزرگتر از گاسترو می باشد و مسئول ظاهر و سفت نشان دادن عضلات شما می باشد.


در اینجا با ۴ حرکت شما می توانید ساق پای تراشیده و خوش فرم داشته باشید.


۱) ساق پا نشسته

بلند کردن ساق پا در حالت نشسته بهتر عضلات سولئوس را مورد هدف قرار می دهد. برای انجام آن نیازی به دستگاه ندارید. اگر به باشگاه دسترسی دارید که بهتر، اما اگر دسترسی ندارید می توانید این کار را در خانه نیز انجام دهید.


,[categoriy]

4 تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب


می توانید از کتل بل یا دمبل استفاده کنید. روی یک صندلی بنشینید ران های شما باید موازی با زمین باشد. وزنه های خود را روی زانویتان بگذارید آن را نگه دارید و ۱۰ الی ۱۲ بار ساق پا را بلند کنید سپس حرکت را برای پای دیگر انجام دهید. سه ست انجام دهید.


۲) ساق پا ایستاده

مثل ساق پا نشسته نیازی به باشگاه ندارید. درست و صاف بایستید و کتل بل را در دو دست خود بگیرید. پاشنه پا را از زمین بلند کنید. ۱۲ الی ۱۵ مرتبه در سه ست حرکت را تکرار کنید.


,[categoriy]

4 تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب


۳) دوی ثابت

دوی ثابت برای پاها و باسن مفید است اما اگر بخواهید روی ساق پا کار کنید این تمرین ورزش مفیدی است. خیلی سریع ندوید و همه ی گام ها را روی انگشتان پا انجام دهید تا روی ساق پای شما کار شود.


,[categoriy]

4 تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب


۴) پرش با طناب

این تمرین نهایی ساق پا است. روی انگشتان پای خود بیاستید. هنگام پرش با طناب در ۳ دقیقه اول ساق پا شروع به سوزش می کند. پرش با طناب هم سرگرم کننده است و هم برای کاردیو مفید می باشد.


,[categoriy]

4 تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب


[ منبع این خبر سایت آکاایران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «4 تمرین عالی برای داشتن ساق های قوی و جذاب -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات