رزمایش رژیم صهیونیستی برای جنگ علیه حزب الله وحماس/شبیه سازی هتل میزبان

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری العهد، رسانه های صهیونیستی افزودند: در این رزمایش، جنگ علیه حزب الله و حماس شبیه سازی و راه های مقابله با اصابت موشک ها به داخل فلسطین اشغالی تمرین می شود.
رسانه های صهیونیستی اضافه کردند: در جریان این رزمایش طرح « هتل میزبان» شبیه سازی و عملیات انتقال دهها هزار صهیونیست ساکن شهرک های اطراف غزه و جبهه شمالی با لبنان به این هتل، تمرین می شود.
این رسانه ها به نقل از« بتسلال ترایبر» رئیس سازمان ملی امور اضطراری در وزارت جنگ اسرائیل اعلام کردند که « کاوش ، جست وجو، بررسی و همکاری بین همه نیروهای حوادث اضطراری و بازارهای شهری برای کسب آمادگی ها براساس سناریوهای احتمالی قابل انتظار، محور این رزمایش است.
وی افزود: پیش بینی ما این است که در جنگ آینده، حماس و حزب الله تلاش خواهند کرد با شروع نبرد، ضربه ای بسیار سخت به اسرائیل بزنند و این تهدید یک چالش بزرگ است و باید در جبهه داخلی و زیرساخت های ملی آماده باشیم.
براساس ارزیابی و برآوردی که این سازمان صهیونیستی انجام داده ، فقط 14درصد صهیونیست ها خواستار ترک خانه هایشان هنگام حملات موشکی گسترده هستند، 67درصد گفته اند می توانند به کار خود ادامه دهند،25درصد از شهرک نشینان صهیونیست گفته اند که احساس امنیت می کنند و 9 درصد گفته اند که بچه هایشان را به موسسه های آموزشی می فرستند.
رسانه های صهیونیستی به نقل از سخنگوی ارتش اسرائیل هم نوشته اند که رزمایش فرماندهی جبهه داخلی در منطقه جلیل غربی بزودی آغاز می شود و تا روز پنجشنبه آینده ادامه خواهد یافت و بر تحرکات نیروهای امنیتی و نظامی اسرائیل در این منطقه متمرکز است.
خاورم ** 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رزمایش رژیم صهیونیستی برای جنگ علیه حزب الله وحماس/شبیه سازی هتل میزبان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات